gebe
  1. kedii

kedii Forum Okuru

bu nedirr

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında kedii tarafından paylaşıldı.

merhaba.erkek arkadasmla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık ama kesınlıkle boşalma filan olmadı üstüme veya içime. bir gün sonra adet oldum ve adetim 3 gün sürdü ilk defa böle bişey oluyor sebebi ne bunun hamilelik mi yoksa sevgilimden gelen sudan mı hamile kaldım yoksada adetim kesildi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil Mensin 2-3 gün sürmesi de normal bir durum.

bu nedirr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butan

Butan

Butan Coğrafi Verileri Konum: Güney Asya, batısında ve güneyinde Hindistan, kuzeyinde Çin yer almaktadır. Coğrafi konumu: 27 30 Kuzey enlemi, 90 30 Doğu boylamı Harita konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 47,000 km² kara: 47,000 km² su: 0 km² Sınırları: toplam: 1,075 km sınır komşuları: Çin 470 km, Hindistan 605 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile çevrili) Denizleri: yok (kara ile çevrili) İklimi:...
  2. Buda Ben..

Buda Ben..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hayatmı bu*??

hayatmı bu*??

slm arkadaşlar benimde bir derdim var ama nasıl yazacagımı bilmiyorum.4 senelik evliyim ama eşim sürekli beni kandırıyor ama her konuda ve ben her seferinde ona ınanıyorum yine bugünlerde benden gizli ailesine para yardımı yapmış ve bız kırada oturdugumuz halde kirayı bırıktırmış ama butür olaylar her 6 ayda biroluyor ve bana herseferinde artık ailemi düşünecegim yeminler edip beni kandırıyor...
  4. Beatbox Budur !

Beatbox Budur !

komik ilginç video süper beatbox harika beatbox Yetenek sizsiniz programında beatbox yapanlara kapak olsun :D:D http://www.youtube.com/watch?v=x_iXVkC3_Cs

Sayfayı Paylaş