gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bu nickler hasret çekiyor!!!

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hasret ceken sözler özlem duyan sözler Sevgiliye özlem duyan hasret çeken nickler arıyorsan durma göz at hemen nicklere

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!

Bugün Burda Cumartesi
    Ben senin SaçLarını
    SuçLar bakışLarını
    Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ .

öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.(!)

deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen itaat éT.(!)

Sayfalarca yazdım sizi.
    Sonra buruşturup attım hepinizi.

iLksin..!
    smdiLik soN..
    hiC bi suRéT "sen" oLamaz..
    asLa yerini kimsé aLamazz..!(L)

beyniniZz qbi sizde küçüksünZz o_O(oww)

● °'Chekinqen.° ●

'ßir Kez 0Lsn qüldür yüzümü...Choq'mu sey istiorm Sadece sew ßeni(LL)

Oynanan Son Perdeydi Hersey Sona erdi SiL unut Beni
    Kapattım o Perdeyi.

Ummadıklarım adam olurken...
    Adam dediklerim insan bile olamamış.!

TopLa Önümé Attıqın ßozuk SözLéri ßén ßunLardan Annamam..!

kim yanımda kaLdı sanki eSki maSum haLiyLe ?

*insanLarLa muhattap oLuyorum(!!)

Kimseye inancım kaLmamı$ken qirdin hayatıma..KaLßimin hakimi oLdun! vazgeçiLmezim oLdun!

^^ba$kası yüZünden devriLmem artık...biLseLer iÇimde kimLer yıkıLdı..!!!

*SoruLarınızın CevapLarını ßakışLarımdan ßuLun !

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    *SoruLarınızın CevapLarını ßakışLarımdan ßuLun !
    Sabah sabah çok hoş bir söz... İçim açıldı ... :D Paylaşım için teşekkürler..

Bu nickler hasret çekiyor!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık..hasret...yanlızlık nickleri

ayrılık..hasret...yanlızlık nickleri

hasret nickleri yalnızlık nickleri kısa kısa yalnızlık yanlızlık sözleri Allah kimsenin başına vermesin ayrılığı arkadaşlarım. Ve yalnızlığı... Bu buhranlı anlarda insanların düşünceleri ile dizelere dökülmüş en güzel ayrılık ve hasret kokan yazılar ve nickler buradalar umarım beğenirsiniz. EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU...
  2. Hasret bu kadar büyümemişti

Hasret bu kadar büyümemişti

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda döneceğin günün...
  3. Bu nickler farklı nickler

Bu nickler farklı nickler

hiç kullanılmamış nickler kullanılmamış nickler (•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) NiSaN YaĞmUrU (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´) ◄███▓▒░░kaPaDıoKyALı Deİlİz NEVŞEHİRLİYİZ ░░▒▓███► ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ (¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯) ¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤ ๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!: ¨‘°º +-...
  4. Hasret çeken duygusal nickler

Hasret çeken duygusal nickler

duygusal nickler hasret nickleri 2010 hasret çekenler için sözler ceken sözler duygusal sözleri Sevgilisine hasret çeken aşk acısı yaşayan tüm sevdadılar için birbirinden güzel duygusal sözlerden oluşan nickleri veriyorum Seni sensiz yaşamayı sevdimGözLerinLe yok et beni öLümüm eLLerinden mezarım gözLerinden oLsun En Günahsız gecemde Seni Hep sevdim yeminsiz! boşLuκta Чaşarsın taκmazsın...
  5. İbrahim Tatlıses evlat hasreti çekiyor

İbrahim Tatlıses evlat hasreti çekiyor

ibrahim tatlıses, oğlu ido, çocukları hakkında haberler sunuyoruz bu yazımızda İbrahim Tatlıses, oğlu İdo'yu çok özlemiş. Size İbo'nun oğlu İdo'ya olan özlemi hakkında ki o haberi sunuyoruz Melek'ler. 14 Mart'ta program çıkışında silahlı saldırıya uğradıktan sonra sol tarafı tutmayan ve Almanya'da fizik tedavisi süren İbrahim Tatlıses'ten iyi haberler gelmeye devam ediyor. Ünlü...

Sayfayı Paylaş