gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu noktaya gelene kadar savaştım.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN İLK BÖLÜMLERİNDE CANLANDIRDIĞI CEYDA KARAKTERİNİN DUYGUSUZLUĞU BAŞAK SAYAN'I BİLE SİNİR ETMİŞ... [​IMG]
    Ekranların en çok seyredilen dizilerinden Yaprak Dökümü'nde Ceyda isimli kötü bir kadın karakterini canlandıran Başak Sayan, ilk bölümlerde kendisinin bile karaktere sinir olduğunu itiraf etti.

Habertürk'te Saba Tümer'in sunduğu 'Bu Gecce' programına konuk olan Başak Sayan, 'İlk çekimler başladı, çok sert başlamıştık biz. Ceyda çok sert bir kadındı, çok soğuktu ve hiçbir duygu kırıntısı yoktu kadının yüzünde. Beni rahatsız ediyordu aslında. Ben bile oynadığım karaktere sinir oluyordum' diye konuştu.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde her kötünün içinde bir iyi yönün bulunduğunu belirten Başak Sayan, Ceyda karakterinin de daha sonra iyi yönlerinin ortaya çıktığını belirtti.

Oyuncu olmak için çok çabaladım.

Başak Sayan, küçüklüğünden itibaren oyuncu olmayı heves ettiğini ancak ailesinin isteği üzerine ekonomi okuduğunu anlattı ve oyunculuğa geçişinin öyküsünü izleyenlerle paylaştı.

Başak Sayan, 5 yaşından itibaren oyunculuğa bir merakının başladığını ve ailesinin ısrarı nedeniyle ekonomi okuduğu üniversite de bile oyuncu olma arzusunun hiç kaybolmadığını belirtti.

18 yaşındayken 118 bilinmeyen numaraları arayarak Star TV'nin telefonunu isteyen ve konuştuğu müdüre televizyoncu olmak istediğini anlatan Sayan, 'O kadar çok konuştum ki telefonda, adamcağız 'gelin sizinle bir çekim yapalım' dedi. Aynı gün soluğu orada aldım. Deli cesareti. Çok inanırsanız, çok isterseniz ama kaderinizde de bir şekilde var bu' dedi.

Deneme çekiminde başarılı olduğunu ve aynı akşam bir program suna teklifi aldığını belirten Başak Sayan, 'Aynı akşam canlı yayına çıktım. İlk defa bir stüdyoya girdim. Bir müzik eğlence programıydı, onu sundum' diyerek televizyonculuğa başlama macerasını izleyenlerle paylaşan Başak Sayan, daha sonra da oyunculuğa geçiş yaptığını belirtti.

'Bu noktaya gelene kadar savaştım. Hep ben gittim, hep ben yapacağım bunu dedim' diyerek çok mücadele ettiğinden bahseden Sayan, şu anda bulunduğu noktadan memnun olduğunu sözlerine ekledi.

habertürk

Bu noktaya gelene kadar savaştım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

bu güne kadar avrupa yakasına konuk gelen oyuncular

Bugune kadar pek cok sanatcı Avrupa Yakasına konuk oyuncu oldu. İşte bunlardan bazıları; Sinan Bengier Nurhan Damcıoglu Teoman Huysuz Virjin Sezen Aksu Deniz Seki Senay Akay Hepsi Grubu Dolunay Soysert Hıncal Uluc Salih Kalyon Yetkin Dikinciler Emre Altug Tanyeli Savas Ay Yeliz Yesilmen Vatan Sasmaz Cengiz Kucukayvaz
  2. bu kadarda olmaz yaa

bu kadarda olmaz yaa

iddia middia midesizsiniz o kadar köpek mamasıda yediniz ya helal olsun diyorumm... KÖPEK MAMASI YEDİLER! JENİFER ANİSTON VE OWEN WİLSON BİR TV ŞOVUNDA KÖPEK MAMASI YEMEK ZORUNDA KALDILAR.... Programdaki bir yarışmacı 28 köpeğinden bazılarını şapırtı seslerinden tanıyabileceğine dair iddiaya girdi. Aniston, kadın yarışmacının bu işi başarabileceğine inandığını söylerken Owen, rol...
  3. beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

Hiç Bir Şeye Yetemediğin Anlar Vardır.. Yasadigin her seyin sabun köpügü oldugunu anladigin,, Baloncuklar teker teker patlarken herseyi kaybettiginin farkinda olup da,, Hiç bir sey yapamadigin... Binlerce cevapsiz soru içinde, hayata cevapsiz kaldigin... Ve kimseyle konusmak istemeyip,, Kendine çagrilarini bile mesgule aldigin... "Ben güçlüyüm" yalanini her...
  4. Hırsızlığın bu kadarına PES

Hırsızlığın bu kadarına PES

Şimdi gazetede okuduğum habere gülerken yaşadığımız bir olay aklıma geldi.. Haberde Bayan kuaföre giren hırsızın 400 TL alıp ardındada ojeyle "Özürdilerim abla" Yazarak gittiğini yazıyor ...:n028: Benim anlatacağım olayda amcamın kızının evinde oldu. Herkes işteyken eve giren hırsızlar alacakları küçük şeyleri almışlar birde utanmadan dolaptaki yemekleride silip süpürmüşler.....
  5. Bu Kadarına da Pes.!

Bu Kadarına da Pes.!

Öncelikle okul hayatımla ilgili bir kaç cümle edeyim.Dersleri iyi olan bir öğrenciydim.Fakat öğretmenleri tarafından pek sevilmeyen biriydim çünkü haylazb asi aykırı bir öğrencilik hayatım oldu.. Neyse ben anıma geçeyim:tasu: Sene 2007 nin haziran ayları,Artık dönemin son günleri hiç bir hoca ders yapmıyor,Bizim din kültürü Hocamızın ders anlatası tuttu.Benimde belli vakitten...

Sayfayı Paylaş