gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ara ara duyupta anlamını gerçekten de çok merak ettiğim bir deyim var Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyimi peki neden söylenmiş bu deyim kadı kızı çok mu kusursuzmuşda :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı

Bu Kadarcık Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı

Anlamı: Küçük kusurları önemsememek gerekir, çünkü kusursuz kimse, şey yoktur.

''Eee, sen de amma uzun ettin be adam, bu kadarcık kusur, Kadı kızında da bulunur.''

Bu (O) Kadar Kusur Kadı Kızında Da Bulunur Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anasının kızı deyiminin anlam

anasının kızı deyiminin anlam

anasının kızı deyimi vardır bu ne demek anlamı nedir teşekkürler. Kısa olursa sevinirim.
  2. Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı  nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Aşağı Bir Yukarı Dolaşmak Deyiminin Anlamı nedir arkadaşlar bu deyimin açıklamasını bilen var mı?
  3. Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir

Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir

Bir Mum Al Da Derdine Yan Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını çok merak ettim bilen varsa yazsın bana
  4. Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir

Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar aranızda Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı bilen varsa bana da Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı ne yazabilir mi acaba?
  5. Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar sizden bir deyimin açıklaması hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş