gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu objeleri kullanmak ister misiniz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç tasarımlar Tasarım kupalar
    sürekli ilginç tasarımlar görüyorum ama bu tasarım objeler bana gerçekten yok artık dedirtti. Özellikle klozet şeklinde olan kupa çok özel bir bardak. Şahsen ben kullanmak istemezdim. silahlı olan bile daha sevimli:)

2. bltmltm

bltmltm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayh şahsen çalışma masama şu kalemlikten isterdim ilginç ve hoş duruyorr..

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    kalemliği bende beğendim.

Bu objeleri kullanmak ister misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oynamak İster misin?

Oynamak İster misin?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bunları yemek ister misiniz?

Bunları yemek ister misiniz?

Nasıl pastalar ama :D
  3. Ev Yapımı Parfüm Kullanmak İster misiniz ? Haydi O Zaman !

Ev Yapımı Parfüm Kullanmak İster misiniz ? Haydi O Zaman !

Evde Parfüm Yapımı Evde Parfüm Nasıl Yapılır Sevgili melekler, daha önce forumumuzda parfümün neden ve nasıl yapıldığı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sizlere vermiştik. Bu kez işi daha da ileri götürüyor ve evde parfüm nasıl yapılır bir kaç formül vermek istiyoruz sizlere. Bunun için vereceğimiz iki formülde gül yaprakları ve yasemin esansı ana malzememizi oluşturuyor. Buyrun evde parfüm...
  4. Doğal Kireç Çözücü Kullanmak İster misiniz ?

Doğal Kireç Çözücü Kullanmak İster misiniz ?

doğal kireç çözücü doğal kireç çözücüler Sevgili melekler, bildiğiniz gibi ülkemizde sular son derece kireçli. Hadi otomatik makinalarımız için çeşitli ürünler satılıyor ama en basiti çaydanlıklarımızın kireçlenmesine nasıl bir çözüm bulacağız ? Kireç çözücü sıvılar var ama bu kimyasalları çay içtiğimiz demliklerin çaydanlıkların içine koymayın diyoruz ve doğal kireç çözücü sirke ve limonla...

Sayfayı Paylaş