gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

banyonun güzel kokması için, banyonun güzel kokması, banyo nasıl güzel kokar

Sevgili melekler, ne kadar temiz olursak olalım bazen banyodan gelen kötü kokulara engel olamayabiliriz. Eskimiş su tesisatı, rutubet ve bakteriler sebebiyle oluşabilen kötü kokuları birkaç pratik yöntem sayesinde yok edebiliriz. Ancak unutmamamız gereken, kötü kokulardan kurtulmanın en etkili yolunun kokunun ana nedenini bulup ortadan kaldırmak olduğunu da unutmamalıyız.
    İşte o yöntemler...

banyoda-güzel-koku.jpg

Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ter kokmayın mis gibi kokun!!!

Ter kokmayın mis gibi kokun!!!

mis gibi kokmak tenin güzel kokması için ter kokmak temiz rüyada ter Özellikle sıcak yaz günlerinde o ter kokusu hiç çekilmez bayan dediğin misler gibi kokmalı değil mi hanımlar ama bazen bu insanın isteği dışında gelişen bir olay haline gelebiliyor Ter ve terleme ile nasıl başa çıkabiliriz işte cevapları Ter kokusu için çok çeşitli çözümler var. En önemlisi temiz olmak. Yeni nesil...
  2. Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler

Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler

güzel kokan yağlar Mis gibi ferah kokan evler için sizlere yapmanız gerekn pratik önerileri sunuyorum Evinizin mis gibi kokması için çiçekler, meyveler ve bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz. Her kokunun insan ruhunda uyandırdığı etki farklıdır. Her duygu için farklı bir aroma kullanarak hem evinizi hem de ruhunuzu güzelleştirin. Sakinlik duygusu Birkaç yaprak kurutulmuş lavantayı yatak...
  3. Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

libelle ev temizlik robotu, suya toz çekme özelliği, 2011, tanıtımı, fiyatı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eğer astımınız,alerjiniz varsa mutlaka suya toz çeken süpürgelerden kullanmalısınız.Normal süpürgeyle süpürme işlemi yaparken aldığınız o toz kokusundan sonra temizlik robotu ile süpürme yapınca farkı çok iyi anlıyordunuz. Ben evimde...
  4. Bu banyo mobilyaları makyaj aynası gibi:)

Bu banyo mobilyaları makyaj aynası gibi:)

2012 Banyo mobilyası modelleri Banyo dolapları Tasarımcılar artık ne tasarlayacaklarını şaşırmış durumdalar. Bu banyo mobilyası modellerini gördüğümde bir kez daha anladım bunu. Banyo mobilyasından daha çok, telefonluk yada makyaj aynasına benzemiyor mu?
  5. Mis Gibi Dut Pekmezi Yapılışı

Mis Gibi Dut Pekmezi Yapılışı

evde dut pekmezi nasıl yapılır dut pekmezi yapılışı Sevgili melekler, daha ziyade büyüklerimizin yapıp, memleketten bizlere yolladığı dut pekmezini biz de evlerimizde yapabiliriz. Biraz uğraştırsa da ev yapımı reçel, marmelat ve pekmezlerin yerini hiçbir şey tutmaz diyor ve evde dut pekmezi nasıl yapılır, tarifimize geçiyoruz :) Malzemeler 2 kilogram dut 1 kilogram şeker...

Sayfayı Paylaş