gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bu öpücüğün adı balık öpücüğü:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu öpücüğün adı balık öpücüğü:)))

Ayyy gercektende ilgincmis, basta gercek balik sandim ben bunlari...
    Emegine saglik canim...

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

:D çok güzelll yaaa çok ilgimi çektii gerçketen

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzeldi ya, sağol canım paylaşım için. Düşünen iyi düşünmüş.

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

puhahhaa..komıkmı yahuu..emegıne saglık

bu öpücüğün adı balık öpücüğü:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Öpücük

Athena - Öpücük

Athena - Öpücük pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden diilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence öpücem öpücem dedim sana pam pam trip yapma yapma trip yapmasana bana nasıl oldu bir anda ben de çok şaşırdım been ilk görüşte hiç aşık olmamıştım sen yine de...
  2. Bu öpücük hayat kurtardı

Bu öpücük hayat kurtardı

İstanbul'da kamyonun çarptığı kadının kalbi durdu. Olay yerinden tesadüfen geçen bir doktor, bakın nasıl hayat kurtardı... İstanbul'u dün vuran yağmurun yol açtığı kaza bir mucize kurtuluşu da getirdi. İstanbul'da kamyonun çarptığı kadının kalbi çarpmanın etkisiyle durdu. Olay yerinden geçen bir doktor, kalp masajı ve suni teneffüsle son anda kurtardı... Gaziosmanpaşa'daki trafik kazasında...
  3. Kenan'ın bu öpücüğü geceye damgasını vurdu

Kenan'ın bu öpücüğü geceye damgasını vurdu

Ünlü gazeteci Kenan Erçetingöz'ün sahibi olduğu gecce.com adlı magazin sitesinin geleneksel hale gelen 'Mekan Oscarları Ödül Töreni" önceki gece Suada'da gerçekleşti. Yaklaşık bin kişinin katıldığı davette Tülin Şahin, Bülent Ersoy, Cemil İpekçi, Semra Özal, Serdar Bilgili, Burak Kut, Aysun Kayacı, Sibel Tüzün, Demet Akalın ve Oğuz Kayhan, Alişan, Gülşen, Zerrin Özer, Ayşe...
  4. öpücük Kutusu

öpücük Kutusu

öpücük Kutusu Çoğu zaman pek çok şeyi çocuklardan öğreniriz. Bir süre önce, bir arkadaşım, 3 yaşındaki kızını, bir rulo altın renkli kaplama kağıdını ziyan ettiği için cezalandırmıştı. Durumları iyi değildi ve kızının kağıtları, ağacın altına koyacağı bir kutuyu süslemeye harcaması onu çok sinirlendirmişti. Buna rağmen, küçük kız, ertesi sabah hediyeyi babasına getirdi ve Bu senin için...

Sayfayı Paylaş