gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Bu Oyun Adamı Çıldırtır

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Bakalım 6 yı geçebilecekmisiniz
    [flash]http://www.oyunu.org/a/game_122cb8d903547302963cb206c46f53a5.swf[/flash]​

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu Oyun Adamı Çıldırtır
    7 den sonra göremıyorum:D

Bu Oyun Adamı Çıldırtır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Adam nereye gidiyor...

Bu Adam nereye gidiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu adama hastayımmmm :)

Bu adama hastayımmmm :)

arkadaşlar Ben Bu Adama Hastayım Yaaa Adam Resmen Karizmaaa :) evet Yakışıklı Diyenler Burayaaaaaaa :)))))))))
  3. bu adam ne yapıyo

bu adam ne yapıyo

hamarat valla hem show yapıyo
  4. Buz adam oyunu

Buz adam oyunu

Start'a basarak oyuna giriyorsunuz. Amaç : yapmanız gereken yuvarlak siyah uçuşan robotlara yakalanmadan ve aşağı düşmeden direklere duvarlara çarpmadan ve puan topluyarak ilerlemek her düşmeniz yada çarpmanıy eksi 4000 puan demektir. kar tanesi (200puan)şeklindeki ve sarı renkteki İ harfleri (2000puan) puan veriyor. Yönlendirme : 4 yön okları Boşluk' da zıplamaZevkli bir ıyun iyi...
  5. Bu oyun kadınlar için :)

Bu oyun kadınlar için :)

Evimister.com’u bilenleriniz var mı bilmiyorum. ev ürünleri falan satyorlar. Facebook sayfasını da takip ediyorum ben düzenli olarak kampanyalardan haberdar olmak için, güzel bir oyun başlattılar.500.000 eşyadan oluşan bir ev var onu açmaya çalışıyoruz. Bayada bir ödül var. Ödüller yabana gitmesin diye buraya yazıyorum. İsteyen gelsin birlikte oynayalım. https://www.facebook.com/evimister

Sayfayı Paylaş