gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Bu panço modelini ben çok beğendim ya sizz?

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

dikdörtgen panço modelleri dikdörtgen panço modeli kare modelleri iki dikdörtgenden yapımı [​IMG] RESİMDEKİ PANÇO MODELİ 2 RENKTE ÖRÜLMÜŞ. KARE ŞEKLİNDE ÖREREK BİRBİRİNE EKLENMİŞ. DİKDÖRTGEN ŞEKLİNDE ÖRÜLMÜŞ VE İKİ UCU DÜĞME İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ. UCLARINADA SAÇAKLAR YAPILMIŞ.

2. mavili_61

mavili_61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş gerçekten

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel gerçekten canım:)

4. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  5. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa harika bence model de güzel

Bu panço modelini ben çok beğendim ya sizz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenecek kızlar bu siteyi mutlaka ziyaret edin ben çok beğendim

evlenecek kızlar bu siteyi mutlaka ziyaret edin ben çok beğendim

evlenecek kızlar kütahyalı kızlar kızlarla mesajlaşma evlenecek kız kizlar www.dreamonbridals.com
  2. bu panço modelide çok şık!

bu panço modelide çok şık!

Malzemeler: 30 gr ip Şiş numarası: 8 numara Yapılışı: Ön parça:Örgümüz yaka kısmından başlanıyor. 3 sıra haroşa örülür. 4. sırada ajur yapılır. Ajur yapılışı: İlk ilmek boş yapılır. Yanına iki ilmek beraber alınır. Bu işlem her sırada 4 kez tekrarlanır. Sıra bitene kadar bu uygulamaya devam edilir. 10 sıra bu işlem devam ettikten sonra her sıra başında 1 ilmek artırılır. 150 ilmek...
  3. bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

bu çantalar hem klasik hemde çok şık kızlar ben çok beğendim sizde bakın :)

vakko çanta modelleri,vakko yeni sezon çantalar,vakko çantalar,vakko çanta modelleri ve fiyatları,vakko çanta 2011
  4. bu evi çok beğendim meleklerim

bu evi çok beğendim meleklerim

modern evler Ev dekorasyon örnekleri Bu evin mimari yapısı, mutfağı, yatak odası kısacası her ayrıntısı beni kendine çekti. GErçekten çok zevkli döşenmiş, güzel bir ev dekorasyon örneği olmuş. imari yapısıda bir harika. bizde u evi gelin birlikte inceleyelim ve fikir sahibi olalım:)
  5. Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri Beğeni Garantili

Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri Beğeni Garantili

Tığ İşi Örgüden Bayan Panço Modelleri- Bayanlar için konu örgü olunca söz konusu her şey olabilir. Özellikle kıyafetlerde çok emek harcanmış el emeği göz nuru deriz ya hani aynen o şekil örgüler çok dikkat çekiyor. Şimdi de size örgü panço modellerini sunacağım. Eminim ilginizi çekecektir. Bu pançolar tığ işinden ve motif motif rengarenk. Hatta yazlık giyebileceğiniz modeller de var. Bakmadan...

Sayfayı Paylaş