gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu pembe telefonluk çok hoş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Telefonluk modeli Aynalı telefon modeli

Annem girişime bir telefonluk almış. Üstünede ayna modeli asacaktım ama portamntonun aynası var diye asmadım. Ama bu aynalı telefonluğu görünce çok beğendim. Siizce de çok hoş değil mi?

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    avangardmı ne diyorlar ya şimdi böyle moda

Bu pembe telefonluk çok hoş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Hoş Pembe Bluz Modelleri

Çok Hoş Pembe Bluz Modelleri

pembe bluz modelleri serin bluz modeli serin modeli Yaz aylarını çok seviyorum.Şöyle yaz gelse de serin serin ve kendimi rahat hissetiğim kısa kollu bluzlarımı ve t-shirtlerimi giysem.Benim gibi yazı bekleyen bir çok meliş var eminim:)Özellikle de yaz aylarının ve kadınların vazgeçilmez rengi olan pembe yaz aylarında başka bir güzel giyiliyor.Beyaz bir jean ve üzerine pembe bir bluz mükemmel...
  2. Bu Pembe mutfak çok şirin

Bu Pembe mutfak çok şirin

Mutfak modelleri Pembe mutfak modeli Daha önce mutfak modellerini çok araştırdım. Kendim mutfak yaptıracaktım o yüzden tabi. Benim renk tercihim bambudan yana oldu. Ama bu pembe mutfağı görünce de çok beğendim. Belki aranızda mutfak yenileyecek ve pembeyi çok seven melekler vardır. Bu pembe mutfak dekorasyonu onlara gelsin.
  3. Hoş bir telefonluk örneği

Hoş bir telefonluk örneği

Telefonluk dekorasyonu Giriş dekorasyonu eğer girişinize aynalı telefonluk dekorasyonu hazırlamak istiyorsanız bu örnek size fikir verebilir. Sezonun moda rengi olan sarı renk, farklı bir görünüm kazandırmış. Kullanılan ayna modeli de çok şık.
  4. çok şık pembe telefonluk

çok şık pembe telefonluk

Telefonluk modelleri Pembe telefonluk örneği Farklı renkleri ve tasarımları kullanmayı seviyorsanız bu pembe telefonluk modeli güllü dolap kulpları ile canlı rengi ile farklılık ve hoş bir görünüm kazandırıyor. Antre dekorasyonunuza şık bir hava katacağı kesin.

Sayfayı Paylaş