gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bu resimdeki kim

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu resimdeki kim

komik ama güzel bir olay diyemiceğim :)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

hoş olmuş canım emeğie sağlıkkk

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ha ha ha yazık hah ha emeğine sağlık :D

bu resimdeki kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba resimdeki adam kim

acaba resimdeki adam kim

Adamin Bİrİ KarŞisinda Bulunan Tablodakİ Resme Bakarak 2 CÜmle Sarfeder... 1. Benİm Ne Erkek Ve Ne De Kiz KardeŞİm Var. 2. Bu Resİmdekİ Adamin Babasi Benİm Babamin OĞludur. Soru: Acaba Resİmdekİ Adam Kİmdİr? Soruda HİÇbİr Hİle Yok Tamamiyla Mantik Ve Zeka Gerektİrİyor zeka sorusu..zorlayın bakiim saksınızı.:D:D:Dbilin bakalım kim?:rolleyes::p:p:p:D
  2. kim bu resimdeki

kim bu resimdeki

Evt arkadasLar yine bi zeka sorusu ... Ama bu dierLerinden daha koLay ... :D hemen cvp geLecegine inanıyorum ... =) İşte sorum ; Adam resme bakarak şöyle dedi: "Benim ne erkek kardeşim var ne de kız kardeşim. Bu resimdeki adamın babası benim babamın oğludur." Resimdeki kimdir?
  3. bu resime bakarmısınız..

bu resime bakarmısınız..

Korkuyorum anne, kocaman tüfekli adamlardan, Ve o kocaman tanklardan, Anne benidemi öldürecekler diger cocuklar gibi? Neden anne, biz onlara ne yaptikki? Korkuyorum anne, ne olur birakma beni!!!
  4. Resimdeki ünlü kim

Resimdeki ünlü kim

KIZLARRR SİZCE RESİMDEKİ ÜNLÜ KİM TAHMİNLERİNİZİ MERAK EDİYORUMM İKİ ÜNLÜ SORCAM İKİSİNİDE BİLMENİZ GEREKİYOR Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş