gebe
  1. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında trashmetal tarafından paylaşıldı.

Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz? Ben bu saç renklerini çok beğendim .Saçımı da boyatmak istiyorum gerçi daha karar da veremedim ama renklerin de tam adını koyamadım ? yardımcı olursanız memnun olurum .. [​IMG]

2. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kumral bunlar hzal kayanınkini tam secemiyorum koyu kumral olabilirler yada acık

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Dore kestane , ve kumral tonları kullanılmış bu saçlarda ..
    Gerçi resimlerden o kadar çıkarabildim. Konu eskimiş ama olsun yazmak istedim :)

5. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bu resimlerdeki bayanların saç renklerini tam olarak belirtebilir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renk renk bayan çamaşırları

Renk renk bayan çamaşırları

bayan çamaşırları Çamaşırcı geldi hanımmmm:D
  2. Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

40 yaşını bulmuş bir insan damarlarım tıkalımı değilmi anlaak istiyor diyelim arkadaşlarım. Bunu tam olarak hangi testle buluyoruz. Bağzı hastanelerde bununla ilgili 6 saniye yada 10 saniyelik anjiyo yapıldığı söyleniyor. Bayada pahallıymış ortalama 1.250 diyen hastanede var 2.500 diyen hastanede var. Bunu olan herhangi bir kişi var mı bana bu durum hakkında bilgi verebilir mi ? 40 yaşını...
  3. Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları  Resimleri

Yenilik isteyenlere Kumral Saç Renk tonları Resimleri

Kumral Saç Rengi Resimleri Saç Rengi Kumral Yeni sezona, yeni imajınızla mı girmek istiyor sunuz? O halde biz de size yeni sezon için, 2012 yaz modası konularımızın yanı sıra birde yeni imajınız için yardımcı olalım ve saçının rengini değiştirmek isteyenler için, kumral saç renkleri örnekleri sunuyor ve kumral olmak isteyenlere, kumral saç rengi tonları burada diyoruz Melek'ler!
  4. Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png
  5. 2016 nın trendi Tarçın bakır saç renkleri ve modelleri

2016 nın trendi Tarçın bakır saç renkleri ve modelleri

Bayanlar için saç stili çok önemlidir.Rengi ,kesimi kişinin tarzı hakkında ipuçları verir.Saç alternatifi yaparken öncelikle ten rengine ve yüz şekline uyumlu bir model seçilmeli.Sürekli kabuk değiştiren modaya ayak uydurayım derken yanlış bir tecihle çok kötü bir görünüme sahip olabilirsiniz.Bu yüzden moda dan çok size yakışanı tercih etmeniz tavsiyemizdir. Gelelim 2016 nın saç renkleri ve...

Sayfayı Paylaş