gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :(

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 21 Şubat 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :(

ay köri yine yaktın içimi ya of dayanamıyorum bunlara ben ama yinede bakıyorum ve insanlığımdan utanıyorum

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :(

ay içim parçalandı resmen yaaaaaa.ben çok etkileniyorum arkadaşlar boyle şeylerden.keşke herkez bır ac doyursa.:(:(:(:(:(
    emeğine sağlık canım.

Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu resimler farklı...

bu resimler farklı...

farklı resimler resimler farklı melek resimleri çok resımler --
  2. bu resimler çok komik

bu resimler çok komik

internethaber
  3. bu resimler ne anlatıyor ????

bu resimler ne anlatıyor ????

kendimce yorumlayayım ama öfffff domuz beslemekte nerden cıktı çok kötü kokuyor allahtan gaz maskem var arkadaslar cevreyi kirletmeyelim lütfen katlettiginiz kuru kafalarıtopluca sallayıverin bi yere :11::11: şiiiştttttt kız hey sana diyorm bak hiç duyuyo mu cık ordan heyyyy :boink: hey cik cik bu kız nerden gelmiş karnım da ac ama ne yapsak sen etrafı gözetle hadı ayy...
  4. Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin

Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin

imagechef karakalem imagechef yeni resim çerçeveleri karakalem çerçeveleri aile Benim buzdolabımın üzerinde bir sürü resim var.Ben pek çerçeve içinde resim sevmem.Sevmediğim içinde çerçeveletmem.Her bulduğum resmi yapıştırmam dolabıma ama en beğendiklerim benim için özel ve değerli olan kişilerin resimleri mutlaka dolabımın üzerinde mevcuttur:DBana gelen misafirlerim albüm isteyip bakma gereği...

Sayfayı Paylaş