gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu resimlere bayildim...

Konu, 'Fantastik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu resimlere bayildim...
    çok hoslar..paylasım için saol

Bu resimlere bayildim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :(

Bu Resimlerden Vazgecemiyorum... :(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu resimler çok komik

bu resimler çok komik

internethaber
  3. bu resimler gerçekten ilginç..

bu resimler gerçekten ilginç..

ilginc melek resimleri Adam mı, kadın mı, yoksa hiçbiri mi? Çift yüz illüzyonu Bu resimde kaç kolon var? Kuru kafa mı ayna mı? Hz. İsa yalnız mı yoksa yandaşları mı yanında? Şişenin içinde bir kadın ve erkek mi var yoksa yunus balıkları mı? Yerde kaç surat var? Yanyana mı dizilmişler, üst üste mi? Albert Einstein değil mi? Ama biraz uzaklaşıp bakarsanız Marilyn Monroe'yu göreceksiniz...
  4. bu resimler ne anlatıyor ????

bu resimler ne anlatıyor ????

kendimce yorumlayayım ama öfffff domuz beslemekte nerden cıktı çok kötü kokuyor allahtan gaz maskem var arkadaslar cevreyi kirletmeyelim lütfen katlettiginiz kuru kafalarıtopluca sallayıverin bi yere :11::11: şiiiştttttt kız hey sana diyorm bak hiç duyuyo mu cık ordan heyyyy :boink: hey cik cik bu kız nerden gelmiş karnım da ac ama ne yapsak sen etrafı gözetle hadı ayy...
  5. Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin

Resimlerinizi bu çerçevelerle çerçeveleyin

imagechef karakalem imagechef yeni resim çerçeveleri karakalem çerçeveleri aile Benim buzdolabımın üzerinde bir sürü resim var.Ben pek çerçeve içinde resim sevmem.Sevmediğim içinde çerçeveletmem.Her bulduğum resmi yapıştırmam dolabıma ama en beğendiklerim benim için özel ve değerli olan kişilerin resimleri mutlaka dolabımın üzerinde mevcuttur:DBana gelen misafirlerim albüm isteyip bakma gereği...

Sayfayı Paylaş