gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bu sabah güneş doğmuyor!!!!!!!!!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu sabah güneş doğmuyor!!!!!!!!!!!
    emeğinize sağlık.

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık adminim

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çok güzel resimler emeğine sağlık canım

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler

bu sabah güneş doğmuyor!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabah güneşi faydalı

Sabah güneşi faydalı

Sabah güneşi faydalı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Funda Elmacıoğlu, sabah güneşinin insanlar için son derece faydalı olduğunu belirtti. Doç. Dr. Funda Elmacıoğlu, sabah sporuna aç karına, güneş enerjisiyle birlikte başlanması gerektiğini belirtti. En iyi sporun yürüyüş olduğunu ve yürüyüş yapanların sıhhat...
  2. ...hiç bitmeyen bu sabah...

...hiç bitmeyen bu sabah...

Bu sabah da senden vazgeçtim, bütün sabahlar gibi... güneşin ilk ışıklarına vererek umutlarımı,oyuncak dünyamın kapılarından çıkıp,girdim insan kalabalığına... bu sabah da senden vazgeçtim, kanlı bir gülücük dudağımda... Bu sabah da senden vazgeçtim...insan kalabalıklarında kaybolursam, belki kaybolur diye düşündüğüm içimdeki aşkın,gözlerimde seni aratıyordu insan yüzlerinin tarifsiz...
  3. bu sabah..

bu sabah..

Yaprak hışırtılarına uyandıran bir güneşle, Gazete diye, sessizliğimi okudum Bir şeyler var sanki: Her sayfada biraz daha, Kaybettiren kelimeleri Bir bardak kremalı kahve, Sigarasız Ve huzurlu: Sineye çekmek gibi hayalleri... Bir şeyler var sanki: Her yudumda, Daha da gururlu Sıcak rüzgarlar esiyor gözlerimin tam ortasında; Ama kısık gözlerim: Tam açılmıyor Gördüğüm sadece birkaç gri çizgi,...
  4. Hapisanelere Güneş Doğmuyor - Orta Anadolu yöresi

Hapisanelere Güneş Doğmuyor - Orta Anadolu yöresi

1960’lı yıllardan itibaren ismi bağlama ile birlikte anılan, sadece geniş halk kesimlerinde değil, ciddi musiki çevrelerinde de taktir ve hayranlıkla dinlenen Neşet Ertaş’ı farklı bir bağlamda değerlendirmek gerekiyor. Çünkü o da aslında tam bir yöre sanatçısı, yani mahalli bir sanatçı olmasına rağmen yaygın şöhreti ve söylediği türkülerin popülaritesi ile ülke genelinde tanınan biri olarak...
  5. Sabahları Bu Gıdaları Tüketmeyin!

Sabahları Bu Gıdaları Tüketmeyin!

sabahları yenmemesi gerekenler, sabahları yememeniz gereken gıdalar, sabah yenmesi gerekenler Sevgili melekler, sağlıklı beslenme konusunda dikkat edilmesi gerekenlerden biri aç karnına tüketilmemesi gereken gıdalardır. Diyetisyenlerin sabahları tüketilmemesi gerektiğini söylediği bu besinler tüketildiği takdirde bazı problemlere yol açabilir. İşte kara listeye giren gıda listesi......

Sayfayı Paylaş