gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Bu sabahtaa yoktun :((

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

Sabah gözümü açtım. Yine sen çıktın karşıma bir sonbahar vurgunuyla.
    Yağmur yağıyordu öyle ıslatıyordu ki kalbimi……
    Yüreğim senin selinde boğuldu.
    Gözlerimde hayalinle dolaştım her yerde ……
    Seni sevmek ne kadar kolaydı .Gülüşün yeterdi kalbimde küçücükte olsa bi yer etmeye. Ama sevmek kadar kolay değil unutmak …… etle tırnak kopamazsa birbirinden bende senden ayrılamıyorum o kördüğüm olmuş kalbimde. Çayımın şekersiz tadı yok, hayatımın da sensiz. Yaşamak meşakkatli iş, sen yoksun…..
    Yaşamak güzelde yaşadıklarımı anlatacağım biri canım dediğim, içiminde bir parça olmadıktan sonra neye yarar mutlu bir an geçirmek….
    Yaşamak kolaydı yanımda varlığını hissettiğim zamanlarda, bilirdim en kötü anımda birinin omzuna yaslanıp ağlayabileceğimi, sevinçlerimi çocuk edasıyla anlatabileceğim yanımda birinin olduğunu, beni benden çok seven biri….. her şeyi paylaştığım, soluduğum havayı, yürüdüğüm yolları, yaralarımı saran, beni ben olmamı sağlayan biri….
    Korkmazdım düşsem de kalkardım cesurca bilirdim sen vardın arkamda. Düşünmezdim, dalmazdım derinlere…. Bir lafın vardı “çaresiz kaldığında çare sensin” diye. Ben çareyi sende sonra kaybettim. Sen yaşama telaşımdın, tartışmanın bile bu kadar tatlı olduğunu bana öğretendin.
    Şimdi olsan bana bakıp kızardın bu ne hal diye. Ben seni öyle sindirmişim ki içime her an içimde yaşıyorsun benimle. Sen yanımda değilsin ama biliyorum hep kalbinde taşıyorsun beni.
    Ben seni kalbime saklamışım, yüreğime oturtmuşum, şimdi içimde bir sen varsın bir de hiç büyümeyen çocuk ruhum. Her sonbahar geldiğinde sen daha çoğalıyorsun içimde….. Ayaz bir rüzgarda apansız üşüme geliyor … Seni hissediyorum. Üzülme diyorsun sanki, ağlama, ben hep yanındayım…. Bugün de yarında hep ben seninle yaşıycam bunu da sen bil….
    BENİ UNUTMA!

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. 'masal'

'masal' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmmm gezmem eline sağlık çokk güzell unutmak sevmek kadar kolay değill işte :(

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Bir lafın vardı “çaresiz kaldığında çare sensin” diye. Ben çareyi sende sonra kaybettim. Sen yaşama telaşımdın, tartışmanın bile bu kadar tatlı olduğunu bana öğretendin.
    bayıldım bu kısmına..ellerine sağlık gamselim benim

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    begendiğine sevindim bidenem benm....

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aynen öllee bacımm ::(((

Bu sabahtaa yoktun :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adı yOk Bu HayaLLerimin

Adı yOk Bu HayaLLerimin

Geçmişi Özlemek.. Bazen, Çılgınlığını.. Bazen,Masumluğunu.. Bazen,Dostlarını.. Şimdilerde ki Hayat Yorgunluğunu Bilmeden.. Güne Başlayışımızı.. En güzel Sıcaklıkla... Ama..Geçmiştir Artık..Bitmiştir.. Hayat, sevdiklerimizden bile ayrılmayı seçmiştir.. Nereye Gideceğini Bilmeden.. Neler Yaşayabileceğini Tahmin edemeden.. Belki,Yeni bir Mutluluğa...
  2. Bu gece sen yoksun

Bu gece sen yoksun

yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn... yokoluşumsun,karanlığımsın... neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep ?neden herşeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum?neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum? olmuyor ...seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından...yok...
  3. Bu Yaratığın Adı Yok

Bu Yaratığın Adı Yok

Adı henüz konulamayan bu yaratık bilimadamlarını şoke etti. Galler'de çiftçinin başına bela olan yaratığın gözleri yok. Bir balığı andıran bu canlının derisi de bulunmuyor. Dişleri ise bir ustura keskinliğinde ve bahçelerde yaşayan ancak doğadaki dengeyi sağlayan küçük kurtçukları spagetti yutar gibi içine çekerek doğanın dengesini tehdit ediyor. Galler'in Cardiff Üniversitesi'nden Bill...
  4. Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

Bu Fotoğraflarda Photoshop Yok..

ilk bakışta photoshop'landığını düşünebileceğiniz fotoğraflar aslında üzerinde hiç oynama yapılmamış gerçek kareler.. . Orijinal boyutta görüntülemek için tıklayın.Orijinal boyut 900x599 Gerçek Boyut İçin Tıklayınız.
  5. ayrılık ötesi yok bunun...

ayrılık ötesi yok bunun...

Özlemlerim oluyorsun bütün saatlerde,zihnimde yuvarlanan bir anı..Bu kadar acıtır mı yokluğun içimdeki çocuğu? Göz yaşlarım bu kadar sen demezdi,yükledim tüm yalnızlığı omzuma ve cebime bir düş koydum,olurda bir gün bu düşü görmek istersen… Senin gidişin aramızdaki bu uçurumu iyice açtı,korkuyorum gözlerimi kapatmaktan,sanki açınca kaybolacaksın. Senin gitmelerine alıştım ben ama...

Sayfayı Paylaş