gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bu saç modelinin adı nedir? Yardım

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

su dalgasımı kuaföre resim gösterip yaptırcam umarım becerir :(

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bildiğim kadarıylada su dalgası olması lazım

Bu saç modelinin adı nedir? Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

kavram geliştirme kavram geliştirme nedir adı nedir Nesnelerin isimleri hakkında konuşmak için pek çok uygun zaman vardır. Çocuğunuzun sizi duyduğundan emin olun. Onun neyi araştırdığına bakın. Ayak parmağına bakıyorsa, ayak parmağı hakkında konuşun. Bebeğinizin kelimeyi dinlemesi ve bakması için doğal ortamlar yaratın. Farz edin ki bebeğinizin karnı aç. “Babanın çantasında ne var?” diye...
  2. Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

canan çiçeği bakımı canan çiçeği Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun? Bu çiçeğin adına hemen gitme daha çok vaktimiz var koydum... Ve bu çiçeği kocaman bir şehirmiş gibi incelemenizi istiyorum... Bakın desenlerine, saflığına, ve anlayın bizi nasıl bir yaratıcı yarattı... Ve yaratanın müthiş işçiliğini görün. Kavrayın... Ve bilin ki Allah her zaman kahır vermez bize... Bazen bu çiçek kadar...
  3. Yarım saç toplama modelleri

Yarım saç toplama modelleri

yarım topuz modelleri saç toplama modelleri yarım saç toplama topuz 2011 kısa yarım saç toplama modelleri, yarım topuz modelleri burada arkadaşlar Yüz hatlkarınıza güveniyor ve topuz saçı kendinize yakıştırıyorsunuz. Lakin sürekli topuz yapmaktan da sıkıldınız mı? O halde hem yenilik yapın, hemde saçlarınızı yine toplayın Melek'ler:) İşte size yarım saç topuz modelleri!
  4. yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar cevabını bilenler yazarsa çok sevinirim meraklandım :)
  5. Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri

Kolayca Yapabileceğiniz Adım Adım Resimli Saç Modelleri

kolay saç modelleri, evde yapabileceğiniz saç modelleri, 2014 saç modelleri Yaz mevsimin şu sıcak günlerinde düğünler, davetler, organizasyonlar hızla devam ediyor. Sizin de illaki bu yaz içinde katılmanız gereken davet ya da davetler olacaktır. Hele de üstüste katılmanız gereken organizasyonlar varsa bu sıcakta kuaföre gitmekten gına gelmek ve bir dünya para vermek istemiyorsanız,...

Sayfayı Paylaş