gebe
  1. fitness34

fitness34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bu saç rengi ve dib rengi nasıl elde edilir?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında fitness34 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] saçlarım kumral bir renk bu bayanın dib rengi gibi bir renk ve uçlar nasıl elde ederim?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa bu saçların dip rengi açık kumral, uçlara ve ön tutamlara da 2-3 ton açık balyaj yapılmış sanırım :)

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım sanırım bu saçların aralarında paket ve ışıltılar var kuaföre danış istersen yakma saçlarını :)

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle katılıyorum, bu işlem ancak kuaförde yapılabilir, evde olmaz :D:D

5. fitness34

fitness34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tatlı seyler zaten ben evde yapıorum kuaför sevmem hiç :) saç kırıklaırmı bile ben alıorum:D saçımda asluında buna çok benzer yaptım da dip ne yapsam ona karar veremedim :)

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Madem evde yapıyorsun, alışkınsın o zaman, renkleri nasıl tuturacağını bizden daha iyi bilirsin :D:D

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    eee yaniii bizede söyle :D:D

8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bize tatlı şeyler dedi :deli:

fitness34 bunu beğendi.
  9. fitness34

fitness34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    :) evet dedim kızdınızmı :D hehe evet yapıyorum ama daha tecrübeli biri vardır diye sordum kızmayın :)

TİTAN bunu beğendi.
  10. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Niye kızayım, kızsam :deli: yaparmıydım :D:D

bu saç rengi ve dib rengi nasıl elde edilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç rengi nasıl değiştirilir?

Saç rengi nasıl değiştirilir?

kızıl saç nasıl değiştirilir ten rengi nasıl açılır siyah saç açılır rengi değiştirilir saçlarımın rengini açabilirim Bu örnekte siyah saçı kızıl renge boyama işlemi yapacağız. orjinal resim olark bunu kullanabilirsiniz 1. ilk olarak layer palette' deki (yarısı beyaz yarısı siyah daire) "create new adjustment layer" butonuna tıklıyoruz. burada açılan menüden "color...
  2. Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

Yeni Saç Rengim Nasıl Sizce?

hilary duff saç rengi hilary duff saç modelleri Merhaba meleklerim saçım siyahtı ve bıkmıştım artık açayım biraz sarı marı yapaym dedim ama kuaföre gitmek istemedim .Bu yüzden Palette saç açıcısı aldım. Saçlarıma bir güzel sürdüm beklemeye koyuldum.Bekle bekle derken saçlarımın uzayan kısımları yani dipten çıkanlar kızılımsı sarımsı bişey oldu siyah bölümler ise kimi yeri olduğu gibi...
  3. Kızıl saç rengi nasıl açılır?

Kızıl saç rengi nasıl açılır?

kızıl saç nasıl açılır kızıl saç rengi nasıl açılır rengi saçı açabilirim doğal Kızıl saçların rengini açmanız için sizlere doğal açıcı tarifi veriyorum.Tarifin malzemeleri ve uygulanışı ise şöyle: Kahve ve kırmızı yaban mersini suyunun özellikle kızıl saçların rengini açıcı etkisi vardır. Saçlarınızı yıkadıktan sonra durulama suyu olarak uygulayın. Kahverengi saçlarda yarım litre kahve...
  4. Saç Rengi Nasıl Korunur?

Saç Rengi Nasıl Korunur?

saç rengini korumak saç rengini korumak için Sevgili melekler, bu güneşli yaz günlerinde saç boyanızın çok çabuk parlaklığını yitirmesinden ve akmasından şikayetçiyseniz, şimdi sizlerle paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır. İşt esaç renginizin hemen akıp bozulmaması için öneriler... Saçlarınıza şampuan sonrası bakım kremi uygulayın Yaz aylarında saçlarınıza, sıcak ve...
  5. Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

Saçlarınızın Rengini Nasıl Düzeltebilirsiniz?

saçın rengini düzeltme, saç rengimi nasıl düzeltebilirim, saç rengini değiştirme Sevgili melekler, saçlarınızı kendiniz boyuyorsunuz ve epeydir gözünüze kestirdiğiniz bir rengi deneyecek ve radikal bir değişiklik yapacaksınız. Binbir hevesle alıp boyadığınız saçınız bir baktınızki berbat bir renk aldı. Şimdi ne yapacaksınız? Hem boya parası, üstüne bir de kuaföre gidip düzeltme parası...

Sayfayı Paylaş