gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bu sahneyi bi yerden hatırlıyorum

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Bu sahneyi bi yerden hatırlıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda farklı bi moda

buda farklı bi moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu hayvanlar bi alemm

bu hayvanlar bi alemm

:DO BENİM -HAYIR BENİM............:D:D:D:D:D NE HALE GETİRDİNİZ Bİ DE BAKIYONUZ DEMİ???????? NE SİMDİ BU BEN KURBAGAKEDİ MİYİM???????? OYYYYYYYYY ÇOK YORULMUSUMMMM................ NASILIM ???????????????????????????:meçhul::meçhul::meçhul::meçhul::meçhul: Bİ ÇIKAYIM GÖSTERCEM SANA...............:hail: belki tabakta bişeyler kalmıştırrrr :meçhul::meçhul::meçhul:...
  3. bi yerden başlamak gerek

bi yerden başlamak gerek

ünsüz ken ünlü olmak için bi yerden başlanılıyor mesela yarışma programlarına katılarak kendilerini gösterip daha sonrada sanat dünyasına atılan isimler çok işte bunlardan bir tane daha olmak isteyen....... ‘ŞARKICI OLMAK İSTİYORUM!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN AKVİLİNA, TÜRKİYE’DE ŞARKICI OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Yabancı Gelin yarışmasıyla üne kavuşan Litvanyalı Akvilina, Türkiye’de...
  4. Bihter Erkmen Sahne Aldığı Yer

Bihter Erkmen Sahne Aldığı Yer

Bihter Erkmen Nerede Sahne Alıyor Bihter Erkmen Sahne Aldığı Yer Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Bihter Erkmen hayranları için ve Bihter Erkmen nerede sahne alıyor diye merak edenler için ilgili bilgileri katarıyoruz. O Ses Türkiye Yarışmasında herkesi sesiyle kendine hayran bırakan yarışmacı Bihter Erkmen, Bursa Hayal Kahvesi'nde sahne almaktadır.

Sayfayı Paylaş