gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Bu Sana Son Kez Aldanışım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Bu sana son aldanışımdı,
    Son kez kapamıştım gözlerimi,
    Tut diye beklemiştim ellerimi,
    Tutmadın…
    Ben öylece kalakaldım.
    Oysa neler biriktirmiştim içimde…
    Sana dair;
    Söylenecek o kadar çok şey vardı ki…
    Söyleyemedim.

Süslemiştim sevdamı,

Gelinlik kızlar gibi…
    Yüklemiştim umutlarımı sırtıma,
    Gelmiştim kapına…
    Heybem aşk doluydu,sevda kokuyordu…
    Kapıda kaldım.

Bu sana son aldanışımdı,

Açtım gözlerimi,
    Son kez baktım yalandan da yalan gözlerine,
    Son kez kayboldum,
    Kalbinin derinliklerinde…
    Faili meçhul bir aşk benimkisi şimdilerde…

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
Bu Sana Son Kez Aldanışım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sana son sozlerım

bu sana son sozlerım

Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve benim başkasında yakaladığım aşka herşeye rağmen pişmanlıkla ve utanarak alkış tutmuyorum. Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir...
  2. bu sana yazdığım son satırlar....

bu sana yazdığım son satırlar....

Bu sana yazdığım son satırlar Bu dinlediğim son şarkımız üstümüze söylenmiş Kilit vurdun kalbime kutlarım Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler bekleyebilir yüreğimden Nede nefret edebilirim birilerinden Ben hamal değilim ki kahrını taşıyayım Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa Alın bu sevdaya dair acıları paylaşın aranızda Sen sanıyorsun ki kolay geliyor gidişin bana Arkanı döndüğün...
  3. Sana son kez canım diyorum

Sana son kez canım diyorum

Canım- sana "Canım" diyorum- bir daha hiç demeyeceğim içindir belki... Ayrılmamız neyi değiştirecek- ayrılık yüreğimden silip atabilir mi seni derdin. Kimbilir... Bu sana son yazışım. Sözcüklere yüklemeye çalıştığım duygularım- beyaz kağıtların keskin kenarlarıyla nasıl da parçalanıyor böyle... İlk kez yazmak böyle zor- anlatmak bu kadar olanaksız... İçimde çağıldayan herşeyin-...
  4. Binbir Gece bu gece son kez ekranlarda

Binbir Gece bu gece son kez ekranlarda

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi bugün son bölümüyle ekrana gelecek. 2006 yılında “150 bin dolarlık ahlaksız teklif” ile Türkiye gündemine oturmuş ve “bir anne çocuğu için ne yapar, bunun en uç noktası nedir” sorusunun cevabını aratmıştı “Binbir Gece” dizisi. Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi bugün son bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yönetmeni Kudret Sabancı ve...

Sayfayı Paylaş