gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bu sana son siirim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

bu sana son siirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sana son sozlerım

bu sana son sozlerım

Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve benim başkasında yakaladığım aşka herşeye rağmen pişmanlıkla ve utanarak alkış tutmuyorum. Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir...
  2. bu sana yazdığım son satırlar....

bu sana yazdığım son satırlar....

Bu sana yazdığım son satırlar Bu dinlediğim son şarkımız üstümüze söylenmiş Kilit vurdun kalbime kutlarım Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler bekleyebilir yüreğimden Nede nefret edebilirim birilerinden Ben hamal değilim ki kahrını taşıyayım Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa Alın bu sevdaya dair acıları paylaşın aranızda Sen sanıyorsun ki kolay geliyor gidişin bana Arkanı döndüğün...
  3. Belkide Son Şiirim Bu Yazdığım Sana

Belkide Son Şiirim Bu Yazdığım Sana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bu Sana Son Kez Aldanışım...

Bu Sana Son Kez Aldanışım...

Bu sana son aldanışımdı, Son kez kapamıştım gözlerimi, Tut diye beklemiştim ellerimi, Tutmadın… Ben öylece kalakaldım. Oysa neler biriktirmiştim içimde… Sana dair; Söylenecek o kadar çok şey vardı ki… Söyleyemedim. Süslemiştim sevdamı, Gelinlik kızlar gibi… Yüklemiştim umutlarımı sırtıma, Gelmiştim kapına… Heybem aşk doluydu,sevda kokuyordu… Kapıda kaldım. Bu sana...

Sayfayı Paylaş