gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bu sanata hayran kalıcaksınız

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kanadalı fotoğraf sanatçısı Gregory Colbert'in Ashes and Snow adlı son çalışması görenleri hayran bırakıyor. [​IMG]
    Sanatçı bu fotoğraflar için 14 yıl boyunca Hindistan, Mısır, Myanmar, Tonga, Sri Lanka, Namibia, Kenya, Antarctica gibi pek çok ilginç yeri gezdi.
    Fotoğraflarla ilgili yapılan genel yorum ise İnsanlar ve hayvanların ahenk içinde yaşadıkları bir dünyaya olan özlemini anlattığı düşüncesi…

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bu sanata hayran kalıcaksınız
    gerçektende hayranlık veren kareler..emeğine sağlık

bu sanata hayran kalıcaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Bu Çizimleri Yapana Hayranım .. Ya Siz?

Ben Bu Çizimleri Yapana Hayranım .. Ya Siz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu abiyelere hayran kalacaksınız

Bu abiyelere hayran kalacaksınız

Kızlar bizlerin vazgeçilmezi abiyeler karşınızda sizler için okadar güzel modeller ki inanın hayran kalacaksınız :):)
  3. Bu etamin modellerine hayran kalacaksınız

Bu etamin modellerine hayran kalacaksınız

Çeyizlik bu etamin modelleri bir harika.Artık bunun modası geçti demeden önce bu modellere bir bakmanızı tavsiye ederim. Zira emek verilerek yapılmış,geçmişten bu güne annelerimizin,anneannelerimizin,babaannelerimizin emek vererek yaptığı hiçbir emeğin modası geçmez.Artık sadece çarşaf ve örtü kenerlerındada kullanılabilecek diye bir kaide yok istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz....
  4. Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Pembe çocuk odası örneği Pembe genç kız odası örneği Gönlümden hep bir kız çocuğu geçiyor. Bu odayı gördüğümde ise daha çok istedim bunu. Zaten cibinlik modelleri hastasıyım, hem cibinlikli hemde bol kırlentli bu yatağı görünce bayıldım gerçekten. Bu fotoyu saklayayım ilerde lazım olabilir:) Sizcede cibinlikli çocuk yatağı çok hoş değil mi meleklerim?
  5. Genç kızlar bu pipetlere hayran kalıcak

Genç kızlar bu pipetlere hayran kalıcak

Bıyık dekorasyonlu pipetler Modaya uygun pipet deokrasyonu Bu esprili pipetlerle misafirlerinize içecek ikram ederek onları şaşırtabilirsiniz.Bu bıyık pipet dekorasyonunu çocuklarda çok sevicek.Bu pipet tasarımı sofra dekorasyonunuza şıklık katıcak .

Sayfayı Paylaş