gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu sandıklı puflar meleklerimin evinde yer açmak için.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sandıklı Puflar Puf modelelri

2013 çizme modasında fermuarsız çizmeler mevcut. Siyah çizmelerimin de fermuarı olmadığından çok zor çıkıyor. Her akşam eve girerken kapının ağzında uğraşıyorum onlarla. Bazende kendimi içeri atıp, halının üzerine oturup öyle çıkartıyorum çizmelerimi. O yüzden hep gişire puf almak istiyordum. Bu pufları görünce çok beğendim. Sandıksız olan girişim için ideal. Sandıklı olan puflarıda depolamak amaçlı alıp oturma odamdaki köşe takımının önüne koyabilirim. Sizinde ihtiyacınız varsa meleklerim, bu dekoratif puf modellerine bir göz atın derim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Mayıs 2012
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzelelrmiş canım yaa her evee lazımmm :D:D

tesadüf bunu beğendi.
Bu sandıklı puflar meleklerimin evinde yer açmak için. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklerım bu sızın için

Meleklerım bu sızın için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Meleklerım bu sizin için ...

Meleklerım bu sizin için ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eviniz için çok hoş puf modelleri

Eviniz için çok hoş puf modelleri

puf modelleri uzun puf modelleri modellerı yatak odası
  4. Orman İçindeki bu eve davetlisiniz.

Orman İçindeki bu eve davetlisiniz.

Lux evler Şık ev dekorasyon örneği Bu evde deniz manzarası yok ama ormanın içinde olduğu için temiz havası yeter. Çok sade dekore edilmiş bu ev tam da benim zevkime uygun. Özellikle yatağın üstündeki tülün duruşuna bayıldım. Tam olarak benim zevkimi yansıtmış bu orman manzaralı lux ev.
  5. bu evi çok beğendim meleklerim

bu evi çok beğendim meleklerim

modern evler Ev dekorasyon örnekleri Bu evin mimari yapısı, mutfağı, yatak odası kısacası her ayrıntısı beni kendine çekti. GErçekten çok zevkli döşenmiş, güzel bir ev dekorasyon örneği olmuş. imari yapısıda bir harika. bizde u evi gelin birlikte inceleyelim ve fikir sahibi olalım:)

Sayfayı Paylaş