gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bu şarkı sozlerıne dıkkat

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yanlış duymadınız arkadaşlar şarkıymış
    aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum
    bende
    benimle benimle benimle evlenirmisin
    hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla
    neden?
    içip içip döversin
    yuh kızım ben alkol kullanmamki döversemde adam değilim
    inanamamki hayki
    yalancımıyım ben sanki
    lan sen kahveden çıkmazsın
    okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım
    yok aman dur orda kalsın kumarda vardır şimdi sende
    asla korkma benim çokta param yok zaten altı üstü derdim saadet
    olmaz aşkım biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım
    gelir bende kapının önüne anırırım
    hayvan şarap içer pis kokarsın tipindende belli zaten sen bi piskopatsın
    tamam kabul var birazcık amma ellerinde uslanırım damlam yarın senide istetirim ananmla git konuş babanla
    aman başım belada delimisin sen oğlum öldürürler hemde ben zaten özgürüm ben hiç bişeyden anlamamki; çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır
    korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş takışta biliyorum sana bişi bırakmam
    hayır kurufasülye pilavı yaptırıp yanına soğanı kırıyım dersen elimin tersini yersin suradınla merse dönersin ben mersin kızıyım abi git başımdan yaa
    aaah yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yanlız sana talip bana bağrıp durma çarparım ağzının ortasına
    ühüüü şimdiden başladı yaa
    affet bebeğim kendimi kaybettim bendeki şiddet dilden gelir ama elimden gelmez
    hı tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beetler feetler mıchkler mıxer
    lan şimdi bu kız benden klip isterse
    isterim tabiki serseem
    o zaman çekelim dersem kabul edermisin söyle bana evet mi hayır mı
    ı ı hayır
    hayır
    hayır
    hayır

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu şarkı sozlerıne dıkkat
    guzel ama ya..bende var..dınlıom arada..neolur vet deeeeee.....sarkının adı hatta..kız bı evet demıom..matrak yanı:):)
    emegıne saglık:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende vardı ama şarkıyı kaybettım :)

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

böyle şarkımı olur bee... emeğine sağlık canım.

bu şarkı sozlerıne dıkkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şarkı .....'a gitsin....

Bu Şarkı .....'a gitsin....

Hadi bayanlar, istediğiniz şarkıyı istediğiniz kişiye gönderin bakalım neler çıkacak... Başlıyorum ben... Evanescence - My Immortal şimdi eşime gitsin...
  2. bu sana son sozlerım

bu sana son sozlerım

Biliyorum, bu vazgeçiş için sana kızmaya hakkım yok, bu son en başından zaten belliydi. Sana sitemlerle dolu satırlar yazmayacağım, çünkü aşk bu değil, aşk yaşatılır, aşk alkışlanır, senin elinden kaçırdığın ve benim başkasında yakaladığım aşka herşeye rağmen pişmanlıkla ve utanarak alkış tutmuyorum. Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Bu Şarkı

Cengiz Kurtoğlu - Bu Şarkı

Gözümde yaşlarla anarken seni Bir beste yarattım vefasız sana Dinlerken hatırlar yaşarsın beni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Bu şarkı mazinin mirası sana Bu şarkı aşkımın kirası sana Kanayan kalbimin yarası sana Umarım ömrünce ağlatır seni Dilerim bu şarkı ağlatır seni Her gece rüyamda bulurken seni El açıp Rabbimden dilerken seni Bir defa görmedim ağlarken seni Belki de bu şarkı ağlatır seni
  4. Teneke - Bu Şarkıyı Söyleyin

Teneke - Bu Şarkıyı Söyleyin

Bu şarkıyı söyleyin ama bilmeyin Bu şarkıyı dinleyin ama sevmeyin Bu şarkıyı hissedin ama üzülmeyin Bu şarkıyı sevmeyin ama hatırlayın Bırakın tutmayın ve itmeyin Üstüme gelmeyin Yalnız bırakın ama bekleyin Gitmeyin Ben hiç iyi değilim Bu şarkıyı isteyin ve gülümseyin Bu aşkmış kötü yapmış onu deyin Sadece bu şarkıyı o yazdı deyin Sadece hiç iyi değildi deyin Bırakın tutmayın ve itmeyin...
  5. kabuklara dıkkat

kabuklara dıkkat

Gıdaların kabuğundaki kimyasallara dikkat Kimyasal ilaçların baklagillerin ve meyvelerin kabuk kısmında yoğun bulunabildiği, bu nedenle kuru baklagillerin bekletme sularının mutlaka dökülmesi, meyvelerin ise kabuklarının soyularak yenmesi önerildi. - Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Beyhan, gıdaların vitamin değerlerinin azalmaması ve kalitelerinin korunabilmesi...

Sayfayı Paylaş