gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu sefer 4 gün geçti hamilemiyim acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben hep 28 günde adet oluyorum bu sefer 4 gün geçti ve aşırı bel ağrım kasık ve gögüs agrısı çekiyorum umutlnmak ıstemiyorum napsam

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    En kesin sonuç kandan yapılan gebelik testidir. Bahsettiğiniz belirtiler adet öncesi belirtiler gibi görünsede erken gebelik belirtilerinide içeriyor. Bence vakit kaybetmeden kesin emin olmak adına hemen bir kan testi yaptırırsan sorunun ecvabını en iyi ve kesin bir şekilde almış olursun:)

bu sefer 4 gün geçti hamilemiyim acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 12 gün var hamilemiyim merhaba arkadaslar,beni hatirladinizmi 3 ay önce üye olmustum.benim bu ay ücüncü denemem adetime iki gün var bu ay yumurtlama günlerime denk getirmeye calistim,bir haftadir acayip bas agrisi gaz sancisi ve kasik agrisi cekiyorum.kasik agrim bir gün oluyor bir gün olmuyor.test yapsam erkenmi acaba yardimci olurmusunuz
  2. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  3. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Bugün adetim 1 gün sürdü acaba hamilemiyim

Slm arkadaşlar benim bu ay Birgün adetim sürdü cok şaşırdım sizce hamile ola bilirmiyim

Sayfayı Paylaş