Bu sefer desteği ben istiyorum.

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Bu sefer desteği ben istiyorum.
Evet melişler destek olamıyorum şimdi size ama sizden destek bekliyorum..
Bugün akşam Divan Otelde Yılbaşı balo Akşam yemeğimiz var! yuppyy :D
Ama; bir de sorun var ben ne giycem..
sizce bir siyah takım ceket-pantolonlamı katılsam yoksa siyah bir elbise siyah ince çorap siyah topuklu ayakkabımı yada renkli bi elbise falan filanmı yardımcı olun 5 de yola çıkacağım .. yadii bekliyorum bişeler diin..

takımı her zaman kullanabilirsin cnm.bu bir parti olacağından elbise tercih etmelisin..bizim içinde eğlen cnm benim ..iyi eğlencelerrrrrrrr:)

Evet melişler destek olamıyorum şimdi size ama sizden destek bekliyorum..
Bugün akşam Divan Otelde Yılbaşı balo Akşam yemeğimiz var! yuppyy :D
Ama; bir de sorun var ben ne giycem..
sizce bir siyah takım ceket-pantolonlamı katılsam yoksa siyah bir elbise siyah ince çorap siyah topuklu ayakkabımı yada renkli bi elbise falan filanmı yardımcı olun 5 de yola çıkacağım .. yadii bekliyorum bişeler diin..
elifimmm ceket pantolon giyinme sakınnn :hıms: elbise giyin ve tabiki topuklu ayakkabı zarif ve şık durur ama siyah olmasın nasl elbiselerin var bilmiyom ki renkli olursa daha güzell olurr şimdiden iyi eğlenceler meleğim sana :kiss:

Son düzenleme:
Ya kızlar iş yerındeyım çekemem ki ama kısa kollu dız ustu duz kesım bır elbıse sıyah ınce corap ve sıyah topuklu papauc dıonus oky öle yapıcam ozmn :D tşk ederim hepinize tek tek ıkı dkkada baksana herkes yardımcı oldu canlarım benım ya :)

Geri