gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu sefer fatih ürek'i öpecek...

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

AYSUN KAYACI “ŞEYTANIN PABUCU” İSİMLİ SİNEMA FİLMİNDE FATİH ÜREK İLE KAMERA KARŞISINA GEÇMEYE HAZIRLANIYOR [​IMG]

İlk kez bir komedi filminde başrol oynayacak Kayacı, Türkan Şoray kanunlarını da bu yapımda bozacak. Sadece reklam filminde öpüşen Aysun Kayacı, ilk kez bir sinema filminde öpüşme sahnelerini kabul etti. Kayacı’nın filmde öpüşeceği jön ise Fatih Ürek.

Ünlü şarkıcı Ürek “Aysun normalde kabul etmeyeceği bu sahneleri benim için kabul etti. Birçok erkek oyuncu kıskanacak belki ama filmde Aysun’u kollarıma alacağım. Bu yüzden kendimi çok özel hissediyorum ve çok heyecanlıyım. Aysun gerçekten çok seksi, onu öpeceğim için çok şanslıyım” dedi. Film Aralık’ta gösterime girecek.

gecce

Bu sefer fatih ürek'i öpecek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aysu Kayacı'nın bu açıklamaları Fatih Ürek'i üzecek.

Aysu Kayacı'nın bu açıklamaları Fatih Ürek'i üzecek.

Aysun Kayacı, Fatih Ürek'le başrolü paylaşacağı "Şeytanın Pabucu" filminden de söz etti. Kelebek'e konuşan Aysun Kayacı 4 yıldan sonra modelliğe geri döndüğünü, bu yüzden diyet yaparak bir beden zayıfladığını söyledi. Fatih Ürek’le "Şeytanın Papucu" adlı film için kamera karşısına geçen Kayacı, Ürek’le öpüşme sahnesini sorduğumuzda, "Hayal kırıklığına uğrattığım...
  2. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  3. fatih sultan mehmet'in bilinmeyen seferi ve ölümü

fatih sultan mehmet'in bilinmeyen seferi ve ölümü

Fatih Sulan Mehmet 1481 yılı Nisan ayının sonunda 300 bin kişilik bir orduyla İstanbul'dan hareket etti. Bu kadar büyük bir ordunun hedefini neresi olduğunu sadece kendisi biliyordu. Yüzyıllardır tartışılan bu konu hakkında hemen herkes farklı şeyler söylemektedir. Bu konu hakkında Hammer'in görüşü şöyledir: Fatih Sultan Mehmet, askerinin kendi komutası atında hiç yenilmediğini düşündüğü...
  4. Bu sefer hazirim..

Bu sefer hazirim..

Pisman misin? Söyle bu kadar mi yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanin bir ucuna.. Beklemekle hata mi ettim yoksa hazir degil miydin böyle bir sevginin büyüklügüne? Kocaman bir yüregim vardi benim içinde sadece sana yer olan.. Gözlerime kazimisken seni;sadece seni görmek için kapali tutarken gözlerimi sen beni degil kendini terkettin!...
  5. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları

Sayfayı Paylaş