gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bu sefer ''yıldız' şarkı oldu

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Beste fabrikatörü olarak nam salan Yıldız Tilbe’nin şarkılarıyla aşık olmayan romantik yoktur… Ama bu kez tersi oldu… Bu kez Yıldız şarkı yazmadı, şarkı oldu…

Pop dünyasının genç başarılı isimlerinden Yakup Ekin bir dönem Yıldız Tilbe’yle beraber olmuş dedikodulara göre…

Romantik şarkılarıyla dikkat çeken Yakup, bu aşk için şarkı bile yapmış… Son albümünün çıkış şarkısı olan “Senin Yolunda” yı kısa dönem de olsa beraber olduğu Yıldız Tilbe için yazan Yakup bunu yakın çevresine bile söylemiyormuş…

İşte O Şarkının Sözleri ;

Yıkıılsın dünya, koymaz ki bana
    Ölümüm olsa da sonunda
    Sensiz mi? Asla!
    Doymadım ki sana
    Ölümse ölüm olsun senin yolunda[​IMG][​IMG][​IMG]

bu sefer ''yıldız' şarkı oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  2. Bu sefer hazirim..

Bu sefer hazirim..

Pisman misin? Söyle bu kadar mi yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanin bir ucuna.. Beklemekle hata mi ettim yoksa hazir degil miydin böyle bir sevginin büyüklügüne? Kocaman bir yüregim vardi benim içinde sadece sana yer olan.. Gözlerime kazimisken seni;sadece seni görmek için kapali tutarken gözlerimi sen beni degil kendini terkettin!...
  3. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları
  4. Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal'den Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Bu Sayfamızda

Şimal Şimal Yıldızı Şarkı Sözleri Şimal Şimal Yıldızı Sevgili melekler, hayatı ve albümü hakkında çeşitli bilgiler verdiğimiz Şimal Şimal Yıldızı şarkı sözleri bu sayfamızın konusu ... Yine çok işin var dimi Kaymağın ölçeği iyimi Tadı damağında haha haha Oskara adayız şimdi Tek gece aşklar sende Aşkların ruhsatı bende Ürünü sağlam vurdun Arsızım aşk hep dilimde Kendimi...
  5. Yıldız Tilbe Bu Sefer Fena Dağıttı

Yıldız Tilbe Bu Sefer Fena Dağıttı

Bu konu Yıldız Tilbe nin soyunma haberine yer vermektedir. Ahh şu Yıldız Tilbe yok mu gün olmasın ki skandal olayları ile gündeme gelmesin desem de geliyor işte:D:D Yıldız Tilbe bana göre tam bir beste fabrikatörü. Yaptığı parçalar yıllardır listeler de yer alıyor..Ufak tefek bir fiziğe sahip olan Yıldız Tilbe den bu ses nasıl çıkıyor diye düşünenleriniz bile vardır ama kadının şimdi hakkını...

Sayfayı Paylaş