gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Bu Şehir Girdap Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

şarkı sözleri, bu şehir girdap, gökhan kırdar, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

gökhan kırdar bu şehir girdap şarkı sözlerini sizler için paylaşıyoruz melekler.

Bu şehir girdap gülüm
    Girdapta mehtap gülüm
    Bu şehir girdap gülüm
    Girdapta mehtap gülüm

Feleğin bir suyu var
    Su değil kezzap güzlüm
    Feleğin bir suyu var
    Su değil kezzap güzlüm

Yezidin harcı zulüm
    Yiğidin burcu ölüm
    Yezidin harcı zulüm
    Yiğidin burcu ölüm

Feleğe dayandım gülüm
    Öldüm de uyandım gülüm
    Feleğe dayandım gülüm
    Öldüm de uyandım gülüm

Bu Şehir Girdap Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  2. girdap

girdap

Rüyada girdap görmek, pek yakında bir tehlikeye maruz kalınacak demektir. Rüyada girdap görmek, pek yakinda bir tehlikeye maruz kalinacak demektir.
  3. Bu şehir girdap gülüm sözleri

Bu şehir girdap gülüm sözleri

bu şehir girdap gülüm sözleri, kime ait, dahası burada arkadaşlar Gökhan Kırdar'a ait olan "Bu Şehir Girdap Gülüm" adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda sizlerle ve şarkıyı sevenlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bu şehir girdap gülüm Girdapta mehtap gülüm Bu şehir girdap gülüm Girdapta mehtap gülüm Feleğin bir suyu var Su değil kezzap güzlüm Feleğin bir suyu var Su değil...
  4. bu şehir girdap gülüm sözleri

bu şehir girdap gülüm sözleri

Bu mematide çalıyordu hani arkadaşlarım bu şehir girdap gülüm şarkısının bana sözleri lazım lütfeeeeeeeeeeen
  5. Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kayıp Şehir İrfanın söylediği şarkının sözleri

Kızlar Kayıp Şehiri izliyormusunuz ? Ya o dizide 14.bölümde İrfan bir şarkı söyledi onun sözlerini yazabilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş