gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Bu şekerleri yermisiniz?

Konu, 'Çöplük' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bu şekerleri yermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :)bu pastaları yermisiniz bilemem

:)bu pastaları yermisiniz bilemem

:abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo:pastayı çok severim ama bunları kim yiyebilir bilmiyorum ama ben yemem
  2. Bu blöfü yermisin?

Bu blöfü yermisin?

Size genel kültürünüzü zorlayan bir konu soruluyor... gerçekmi yoksa bir blöfmü? İşaretliyorsunuz... Sonrasındaysa o konunun açıklamasını okuyorsunuz... Enteresan bilgilere ulaşıyorsunuz... Ahanda Siteye Gidiş ...go to website
  3. Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz

Bu Kesme Şekerleri Kullanmaya Kıyabilirmisiniz

Ben kullanıp kıyamam ya siz :D:D
  4. Bu madde şeker hastalığından koruyor!

Bu madde şeker hastalığından koruyor!

diyabette son gelişmeler 2011 şeker hastalığında son gelişmeler 2011 şeker hastalığında Gün geçtikçe tıp şeker hastalarına yeni haberler veriyor.Umuyoruz ki en kısa zamanda bu hastalık tarihe karışacak.Şimdi bakalım şeker hastalığına iyi gelen neymiş? Bu madde şeker hastalığından koruyor! Amerikalı bilim adamları, sütteki bir maddenin diyabet riskini düşürdüğünü belirledi. Boston'daki...

Sayfayı Paylaş