gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bu sene tatilimi burda geçiricem galiba

Konu, 'Karikatürler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu sene tatilimi burda geçiricem galiba
    aynı ben:D

emegıne saglık

Bu sene tatilimi burda geçiricem galiba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Çok yarayLa GaLip çıkdım Bu aşktan..

En Çok yarayLa GaLip çıkdım Bu aşktan..

Sanırım hersey bitti artık.. N'olursa olsun ona bir daha güvenemem ki.. Can damarımdan ayrıldım.. Can (ım) olmadan yaşanır mı ? Deniycem.. Hayır ! Yargısız infaz etmiyorum (.) Yargılamakda istemiyorum. Yüreğim herşeye şahit yetmez mi? Bir kalbin kırıkları var bitişinden arta kalan. Bu kadar değersiz mi ? Bu kadar önemsiz mi ? Hiçde değil.. oLsun o aLdırış etmesede...
  2. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları
  3. Bu Tavuk Galiba Bunamış :)

Bu Tavuk Galiba Bunamış :)

Tavuk Yavrusunu Karıştırınca Tavuğa Bak Sevgili melekler, şu resime bir bakın :D:D Bunak tavuk bu olsa gerek, kendi yavrusu yerine gitmiş köpek yavrusunun üstüne oturmuş , zavallı yavru da bakaklımş bu olaya :D:D
  4. Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Bu konu; Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu akşam ekranlara yepyeni bir polisiye komedi dizisi geliyor; Galip Derviş. Başrolünnde Engin Günaydın'ın oynayacağı dizi herpimizi kahklahaya boğacak gibi görünüyor. Kanal D’nin yeni bombası “Galip Derviş”, ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinden...
  5. "Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

"Ben Burdan Atlarım" Yarışmasının Galibi Önder Bekensir!

ben burdan atlarım ben burdan atlarım önder bekensir önder bekensir Sevgili melekler, Ben Burdan Atlarım yarışması dün gece final yaptı. Yarışmanın galibi sosyetik isim Önder Bekensir oldu. Büyük çekişmeye sahne olan atlayışlarda 10 metreden ikinci kez atlayan Önder Bekensir, yarışmada büyük ödülün sahibi oldu.. “Ben burdan atlarım”da, 2’inci olan isim Asena 3’üncü olan isim ise Tuğba...

Sayfayı Paylaş