gebe
  1. Pandora

Pandora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Sensizlik Bitsin Diye

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Pandora tarafından paylaşıldı.

Sen gittin içimde sende kalan kırıntılar, bir sabah namazı eşliğinde içimde hiç büyümemiş bir çocuk yanlızlığı, gözlerim suskun, yüreğimde ayazlar, martılar firarda, bu bir veda.
    Sen gittin karanlığa gömüldüm, yalnızlığa sürüldüm, yüreğimde çatlaklar, yüzümde cam kırıklıkları.. Zamansız uyandım senli düşlerden, rüyalarım karmakarışık.Söylenmemiş sözleri iki dudak arasında sıkıştırıp kuruttum ve yazdım sensiz gecen her saniyenin küf tutmuş duvarlarına sana dair pas tutmaya mahkum acı dolu sözleri.

Yarınlarımı avuç içinde parçaladım göz kenarında beklettiğim seni gözyaşlarıma teslim ettim. Küçük bir çocuğun korkulu bakışları arasında yitirdim sabrımı. Hayallerim tepe taklak, nedenler yanı başımda sözlerim ağır, yüreğimde acı.

Cevabı olmayan sorular biriktirdim sessizliğin koynunda.Yarını olmayan tozlu yollara saptım. Bir kelebeğin yaşamı kadar yaşam biçtim kendime.

Yüreğimi idam sehpası bilip nefesimi iki gözünün hayalleri arasında sallandırdım. Sen gittin yaşam ve sen arasındaki çizgiyi sırat bildim.

Yüreğimde devrimler yarattım, hayallerimin sınırlarını aştım. Yarınlarımı avuç içinde parçaladım göz kenarında beklettiğim seni gözyaşlarıma teslim ettim.

Zamansız uyandım senli düşlerden rüyalarım karmakarışık. Bir şehir yaratmıştım düşümde içinde ağlayan çocuklar. Yağmurlar yağıyordu iç tenim ıslaktı benim. İsyanları çoğalttım gözlerimin tetiğinde bir bir döktüm mermi çekirdeklerini ayak uçlarıma, Şimdi kelimelerim kör; cümlelerim topal kaldı. Sen gittin sen geçen tüm yollar işgaldeHüzün işlemeli ağıtlar krosu eşliğinde bitirdim yokluğunun pas tutmuş umutsuz çığlıklarını.

Öksüz kalmış benliğimin zamanlarında kaybettim berraklığımı. Kendi masalımı yazıyorum ölüm biçtiğim sonlarıma doğru bir varmışlarda bir yokmuşlar da diye başlayan.

Meşgul bir ton, kırık bir hece bıraktım ardımda. Dönülmez tövbelere gömdüm kendimi. Anonim türkülerin boşluğuna bırakıyorum parçalarımı. Sen gittin ötenazi nöbetlerinde söndürdüm sensiz doğacak güneşi gözbebeklerimde.
    Sen gittin sen geçen tüm yollar işgalde...​

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Sensizlik Bitsin Diye
    Sen gittin sen geçen tüm yollar işgalde...

çok güzel bir yazıııı harikaa emeğine sağlık cnmmm...

3. OMRU HAYATIM

OMRU HAYATIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu Sensizlik Bitsin Diye

Sen gittin karanlığa gömüldüm, yalnızlığa sürüldüm, yüreğimde çatlaklar, yüzümde cam kırıklıkları.. Zamansız uyandım senli düşlerden, rüyalarım karmakarışık.Söylenmemiş sözleri iki dudak arasında sıkıştırıp kuruttum ve yazdım sensiz gecen her saniyenin küf tutmuş duvarlarına sana dair pas tutmaya mahkum acı dolu sözleri
    emegine saglik cok guzel bir paylasim

Bu Sensizlik Bitsin Diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  2. Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Biliyorum... Bana bıraktığın aşk gibi yarım yaşıyorum her şeyi. Başlayıp da bitiremediğim yazılarım, sonuna kadar gelip de okuyamadığım kitaplarım, son sözlerini duyamadığım şarkılarım var. Her şeyi aşkımız gibi paramparça yaşıyorum. Bütün dünyam dudağımdaki yarım bir öpücüğün tadında artık... Adını koyamadığım yakınlıklarım, bütün sırlarımı dökemediğim ilişkilerim var. Son kelimesini bir...
  3. Bu ilişkide mi bitti

Bu ilişkide mi bitti

ünlü sanatçı Hülya Avşar annesinin vefatından sonra ikinci bir yıkıcı olayla mı karşı karşıya kaldı....... EVE DÖNÜŞ! HÜLYA AVŞAR’I EŞYALARINI TOPLAMIŞ KENDİ EVİNDEN İÇERİ GİRERKEN GÖRÜNTÜLEDİ... Bir grup “Kesin ayrıldılar” derken bir diğer grup “Kesinlikle ayrılık yok” diyor. Avşar ve Saran cephesinde ise konuyla ilgili ağızları bıçak açmıyor. AŞKLARINI KORUMA KARARI ALDILAR İKİ yıldır...
  4. Dikiş tutmaz bu sensizlik..

Dikiş tutmaz bu sensizlik..

DİKİŞ TUTMAZ BU SENSİZLİK.. Kendimi hep suçlu yakalıyorum... Senden düşler sürüyorum ve içinde sen olduğun için mutluluk kokuyorum... Bu kentte yağmur hep kendini ağlıyor.. Ben her gidişinde durağa yaslanıyorum, sonra bir kente... Ve sen gidiyorsun, ben kanıyorum.. Oysa gel desen gelirim biliyorsun.. Ağzımdaki uykuları hep öp... Gözlerim yalnızlıklara ihbar olmasın, kendimi buldukça sana...

Sayfayı Paylaş