gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu sevda beni canevimden vurdu

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

bu [​IMG]SENDE SENİ SEVMEME NEDEN OLAN BİRSEY VAR Seni seviyorum:adim gibi, yuregim gibi, tarihim gibi.. Ismini izimsiz duvarlara yaziyorum,
    Kimsenin bilmedigi sarkilarda agliyorum
    Tarih yaziyorum al yazmalim tarih...

Sen dagdaki kartali sevdin sana guvercin oldumu nasil soylerdim?

bu sevda beni canevimden vurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ beni vur

Ferudun Düzağaç _ beni vur

Bir ince pusudayım, Yolumun üstü engerek Bir yolun sonundayım Sessizce tükenerek Ben senin sokağına ulaşamam dardayım, O mazlum gözlerine bakamam firardayım Oysa ben bu gece yüreğim elimde Sana bir sırrımı söylecektim Şu mermi içimi delmeseydi eğer Seni allıp götürecektim Beni vur Beni onlara verme Külüm al uzak yollara savur Dağılsın dağlara dağılsın vur Öykümüz ama sen ağlama...
  2. vur beni

vur beni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu benim en sevda halim...

Bu benim en sevda halim...

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  4. Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan...

Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan...

Ah! Benim hercai yüreğim... Vazgeç bu sevdadan... Kaç kere umut sofrasına oturup, her seferinde boynunu bükerek sessizce aç kalktın? Uslanmadın mı? Sen ne zaman bu konuda hayal kursan gerçekler o hızla kaçtı senden. Umutsuz yaşamak nedir hala öğrenemedin! Ne kaldı ki, ne kaldı ki hayal ediyorsun... Dokunduğun yürek artık çok değişti kabul et. Gri ve ışıklı bir gecenin pencerene...

Sayfayı Paylaş