gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu sezaryen göbeği nasıl gidecek :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamileliğim boyunca 9 ayda aldığım kilonun 9 ayda gideceğine inandım hep.Ahhe olanların abarttığını ve dikkat etmediklerini düşündüm ama şimdi de ben veremiyorum bu kiloyu.Gerçi aşırı kilom yok ama şu sezaryen göbeği bir türlü gitmiyor. Spor yapmaya başladım, 2 k,lo fazlam kaldı ama acaba bu göbek ne zaman gider ? :((

bu sezaryen göbeği nasıl gidecek :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. . Bu göbek nasıl gidecek?

. Bu göbek nasıl gidecek?

Göbeklenme sorunu yaşayanlar çok umutsuz. Bu göbek nasıl gidecek. Nasıl eriteceğim. işte bu dert pek çok ev hanımında var. Çocuk doğurmuş ev hanımlarının birçoğu da gene göbeklenmeden dertli. Bu göbek nasıl erir demeyin. bakın hayatımızda neler göbeği kolayca eritmekte faydalı. Hiç dikkat etmediğimiz ayrıntılar bizi başarıya ulaştırabilir. Bakın neler göbeği eritiyor : Bol bol yokuş...
  2. Doğum sonrası bu göbek yağları nasıl gidecek?

Doğum sonrası bu göbek yağları nasıl gidecek?

sezeryan sonrası göbek nasıl eritilir sezeryandan sonra göbek nasıl eritilir sezeryan göbeği göbeği erir doğum sonrası Ahh şu göbek yağları ne yesek birikiyor bel ve karın çevresinde ve kıyafetlerimizi giydiğimizde ondan burdan birde yağların pörtlemesi yokmu:D Hamilelik boyunca normal olarak alınan kilolar doğum sonrası her anneyi depresyona kadar götürüyor.İşte sizlere eğer doğum yaptıktan...
  3. Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeğini Eritmek İçin

Sezaryen Göbeği Eritme Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Eritilir Sezaryen doğumun kolay olması ve hiçbir acı hissetmemek için çok tercih edilir oldu melekler . Ancak sezaryenden sonra genelde vücutta kalan kilolardan da bir o kadar şikayet ediliyor. Peki sezaryenden kalan göbeğinizden kurtulabilir misiniz? Elbette ki :) Sezeryan sonrası, normal doğuma nazaran göbek sarkması ve göbeklerde...
  4. SEZARYEN SONRASI KARIN (GÖBEK ERİTME) EGZERSİZLERİ

SEZARYEN SONRASI KARIN (GÖBEK ERİTME) EGZERSİZLERİ

sezeryan sonrası göbek nasıl eritilir,sezeryan sonrası karın nasıl düzleştirilir,sezeryan sonrası göbeği kalanlar,sezeryan sonra karın sarkması hakkında bilgiler Sezeryan ve normal doğum sonrası egzersiz ve spor sadece göbek eritme amaçlı değil her annenin sağlığını ve vücut formunu koruması için önerilir. Ancak hamilelerin en çok merak ettiği konu ve spor yapmak istemelerindeki en sık...
  5. Bu baharatlar göbek eritiyor!

Bu baharatlar göbek eritiyor!

Göbek eritmek için mekik çekmek veya bazı aletlerle karın kası egzersizleri yapmak ise göbeğinizi eritmek yerine karın kaslarınızı çalıştırır. Çünkü karın kasları ile bu kasların üzerinde bulunan yağlar birbirinden bağımsızdır. Yani diyet yapmazsanız ne kadar mekik çekerseniz çekin göbeğiniz erimeyecektir. Göbeğinizi eritmek ve daha ince bir bede mi kavuşmak istiyorsunuz? Yanıtınız evet ise...

Sayfayı Paylaş