gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu Site Süperrrrrrrr.....

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Yazmadan duramicam, ben bu siteye üye olali bir ay falan oldu ama sanki bir yildir burdaymisim gibi arkadasliklar dostluklar kurdum... Hic cikasim gelmiyor buradan, daha önceleri cok sitede üyeydim paylasimlarda bulundum, ama burdaki gibi ne sohbeti ne dostluklari bulamadim... Yani uzun lafin kisasi bu siteyi kuranlardan yönetenlerden paylasimlarda bulunan herkese coookk tsk ederim...

Veee birsey daha ben daha yeni olmama ragmen bana moderatör olma sansini verdiniz yine bu konuda yardimci olan ve beni moderatörlüge terfi eden herkese tsk ederim.

Neyse cok konustum yine, kusuruma bakmayin... :becky::becky::becky:

Son düzenleme: 25 Mart 2011
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu Site Süperrrrrrrr.....
    ya çok güzel olmuş ellerine sağlık

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet hepinize katiliyorum... bende cok sevdim bu siteyi...

kördügüm gecmis olsun canim ayrica...

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

yorum yapan yada yapmıyan aynı kanıda olan tüm meleklerime yönetim adına tşk ederim :)ne mutlu bize ki bu yola başlarken ki hedefimizden hiç şaşmadan hedefe ulaşdık hakkımızda böyle düşünmeniz bizi onure eder:nod:
    bu site hepimizn ve tek hedefimiz dostluk,paylaşım, samimiyet ve içtenlik ki bu yolda ilerledik tşkler arkadaşlar ;)

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ewt site çok güzel

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende yeni gördüm evet sitemiz tabiki bambaşka burası bizim sitemiz hepimizin..Dostluklar arkadaşlıklar çok farklı çok güzel seviyorum seni melekler mekanı

7. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

bende geleli fazla olmadı ama olsun ölü gördüm sevinç gördüm bakalım daha neler görücem

8. tevriz

tevriz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ewt site çok güzel

bende aranızda yeniyim benide aranıza kabul edermisiniz?

herkese iyi forumlar...

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  10. Bukibuki

Bukibuki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkese :) valla bende hamilelik hakkında birşeyler araştırırken bu site karşıma çıktı. Disiplini çok hoşuma gitti insana güven veriyor ve herkes çok cana yakın yazışmalardan gördüğüm kadar ile daha çok inceleyemedim ama bu kadarı bile beğenmeme yetti diyebilirim, hazırlayanların ellerine sağlık :)

CeMoŞ bunu beğendi.
Bu Site Süperrrrrrrr..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cam silerken..

cam silerken..

cam silerken frikik cam silerken geniş aile pırıl frikik pırıl geniş aile frikikleri kızlarr... çok önemli.. bir yerde okumuştum..az önce uyguladım ve gerçekten doruymuş..camları silerken kovanın içine bulaşık deterjanı sıkın ve silin..ne durulama nede kurulama gerektiriyor..önceden tam 2 kova yapardım önce köpükler sonra durulardım ardındanda iyice kurulardım..ama şimdi tek kova ve tek bez...
  2. side

side

Manavgat'a 7 km uzaklikta olan Side tarihi bir yerlesim merkezidir. Tarihçiler tarafindan I.Ö. 1405'te kuruldugu ifade edilen Side, I.Ö. VI. y.y in yarisindan itibaren, sirasi ile, Lidyalilarin, Perslerin, Iskender'in, Antiogonos'un, Ptolemaioslarin egemenligini tanimistir. I.Ö. 215 ten sonra Suriye Kralligi'nin denetiminde imar edilip bir bilim ve kültür merkezi haline getirilen kent I.Ö....
  3. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Site Kurallarımız

Site Kurallarımız

KURALLARA UYULMAMASI HALİNDE UYGULANACAK YAPTIRIMLAR (Bkz. Bölüm 1) Madde 1. Sahte hesaplar ve manasız kullanıcı ismi seçenler sistemden silinecektir. (Bkz. Bölüm 2) Madde 2. Bir üyenin, başka bir üyenin profil sayfasına bir sitenin adının tamamını ya da bir bölümünü yazması ve / veya direkt link verilmek suretiyle reklamını yapması durumunda mesajlar silinir, üye uyarılır,...

Sayfayı Paylaş