gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda..

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Işıltılı cilt Parlak şeftaliler, pembe ve fildişi tonları geleneksel bronz tenlerin yerini alarak cildinize hafif ve ışıldayan görünüm kazanmanızı sağlayacak.
    Mavi far
    Tatlı ve kışkırtıcı mavilerle gece veya gündüz farklı görünümler elde edebilirsiniz.

Altın far
    Gözlerinize uyguladığınız altın far bakışlarınızdaki ışıltıyı ön plana çıkarıyor. Toz ve krem farı karıştırarak göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz. Krem far kaygan ve ıslak bir görüntü vererek daha dikkat çekici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Kirpiklere bol siyah maskara ve altın ışıltılı bir ruj ile makyajı tamamlayabilirsiniz.

Kahve dudaklar
    Nostaljik kahveler acı, koyu ya da sütlü makyajınıza farklılık veriyor. Dudak kalemi kullanacaksanız çok sert bir ifade olmaması için dudak kaleminizi mutlaka rujla aynı renk seçin. Dudaklarınıza uyguladığınız tonun bir açık renginiz gözlerinize uygulayarak bütünlük sağlayabilrisiniz.

Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Sonbahar Makyaj Renkleri bunlar

2009 Sonbahar Makyaj Renkleri bunlar

2009 makyaj renkleri göz makaji 2009 sonbahar saç renkleri Eveeet sonbahra girdik gireceğiz arkadaşlarım, bakalım bu yıl sonbahardaki makyaj renkleri nasılmış öğrenelim :) Lazım olur Bu sonbahar makyajda hangi renkler moda.. Işıltılı cilt Parlak şeftaliler, pembe ve fildişi tonları geleneksel bronz tenlerin...
  2. Bu kış hangi renkler moda

Bu kış hangi renkler moda

Modayı yakından takip eden Melek'ler ve bizi ziyaret eden misafiler, bu dönemin moda renkleri neler; buyrun hepbirlikte öğrenelim ve öğrenmekle kalmayıp, birde inceleyelim :) Kırmızı Tüm renkler fark yaratan, üzerinizde taşıdığınızda ilgi çeken kırmızı; 2011 kış modasının trendi renkleri arasında yer alıyor. Paltolar, ayakkabılar, elbiseler, hırkalar kırmızının çekiciliğine bürünüyor....
  3. sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi boyatmak istiyorum hangi renkler bu yil moda ne önerirsiniz ???

sacimi en son bakir rengine boyatmistim aradan 3 yil gecti simdi sacim kestane renginde yani kendi rengi ve degisiklik istiyorum sizce nasil renkler güzel olur... ve hangi markalari önerirsiniz? sacim dogumdan sonra baya döküldü suan iyi ama eskisi kadar gür degil yani saci besleyen boyalar hangileridir??? simdiden cevaplariniz icin tesekkürler...
  4. Hanımlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda

Hanımlar Dekorasyonda Hangi Renk Moda

Dekorasyonda Hangi Renk Moda bu yılın dekorasyon renk trendleri nelerdir evimi yeniliyorum sizden renk için öneri bekliyorum.
  5. 2013 Yazında Hangi Renkler Moda?

2013 Yazında Hangi Renkler Moda?

Bu sayfa; 2013 Yazında Hangi Renkler Moda konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 ilkbahar yaz modasında renk paletinin genişliği sizi çok şaşırtacak. Modası geçti diyerek gardrobunuzun en dibine kaldırdığınız renkli kıyafetlerinizi bu yaz giyebileceksiniz. Zira 2013 yazında renk çeşitliliği olacak. Limon sarısından yeşilin her tonuna. çoşkulu turunculara kadar her...

Sayfayı Paylaş