bu soruma kim yardımcı olabilir?

Ce: bu soruma kim yardımcı olabilir?

canım dana çok gençsin

çok ayıp ecelin çok ayııppp:nono:cıkss cıksss:tsk: ayy şok oldum senden bunu hiç beklemezdim :rant:
düzenlemedim hatanı düzenlemicemdee :Dancing_furious: çünküm buda sana ders olsun ki yazdığın şeyi dönde bir oku :789: seni ibreti aleme irezil etmek geldi birden içimden ama vazgeçtim sadece M.M ye edecem :becky:

hmmm ne demişler :hmm:

YAŞASIN KÖTÜLÜK :789::evil:

dip not: sen istediğin kadar düzenle bu bendeki alıntı delil hep burda kalacak :D:D

hımmmm .....meyve veren ağaç taşlanır misali ee napalım bizimde meyveler artık öyle olgunlaşmışki aşağılara sarkıyor pişttt koparma meyvelerimi:Dcanım damlacım kusura bakma sana dana değil daha demek istemiştim:Dama bazen öyle hızlı yazıyorumki bunun maalesef azizliğine uğruyorum;)

dip not:Rüyam gözüm üstünde cicimm;)elbet biyerde açık verirsin intikamım acı olacak:D:D:D

Canım aynı bende senin gibiyim inan bazen eşimin geldiğini hissedip camdan bakıyorum ki evet geliyo sevgiyle hissediyorum.Seni anlıyorum ama bazende kendime diyorum ki acaba bukadar sevmek doğru mu? yani ya birgün ALLAH korusun kötü bir olay yaşarsam ben yıkılmazmıyım bitmezmiyim diye sende bir düşün bakalım bana cevabını yaz olur mu?
redglitterangel0ga.gif

Son düzenleme:

damlacım. canım bende eşimi çok seviyorum. ama inan zamanla bu aşk yavaaaş yavaş saygıya bırakıcak. bende ölürüm onun için. seni anlıyorum canım şanslıyızki deli gibi sevdiğmiz insan yatınca yanımızda oluyo ve oda sana aşık. bence bunun zevkini çıkar canım. allah mutluluğunuzu daim etsin canım

Ne güzel bişey Allah herkeze böyle aşk sevgi versin.Kafyı yiyip delircek bişey yokki bunda ayrılıktan ayrı kalmaktan korktuğun içindir belki bu .Ama ne utluki sana çok sevdiğin bi eşin var.

Geri