gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Fatih Terim Fatih Terim Kızı

Baban olmasa kim tanır seni dediler...Acaba hakikatende öyle mi BAzı ünlülerin çocukları anne babaları sayesinde ün yapıp onların sayesinde bu kadar tanınıyorlar...Bana da öyle geliyor ki Fatih Terim'in kızı da babası sayesinde ün yapmış olabilir mi sorusunu aklıma getiriyor.Buse Terimi merak eden meleklerimize....

Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı

Fatih Terim'in kızı Buse Terim, Twitter'da kendisini eleştirenlere ateş püskürdü.

Fatih Terim'in kızı Buse Terim babası sayesinde bir yerlere geldiğini ima edenlere Twitter üzerinden ateş püskürdü.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da çok sayıda takipçisi olduğu için "Baban olmasa seni kim tanır, bu kadar takipçin nasıl olurdu" eleştrilerine çok sinirlenen Buse Terim, bir anda çileden çıktı ve eleştirileri yapan insanlara ateş püskürdü.

Babası Fatih Terim'in hakkını asla ödeyemeyeceğini ancak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan biri olduğunu ve en önemlisi kendi parasını kazanmaya çalışan biri olduğunu anlatmaya çalışan Buse Terim, kendisini eleştirenlere ateş püskürürken destekleyenlere de sevgilerini gönderdi. İşte o satırlar:

"Ben üniversitesi mezunu, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan, kendi işinin başında duran ve parasını kazanmaya çalışan biriyim.

şim nedir diye sorarsanızda? Stil danışmanı, blog yazarı, ve Buse Terim markasının sahibiyim. Daha 21 yaşında yolun başındayım. Tanımayanlar tanıştığımıza çok memnun oldum.

Ailemin, babamın, annemin hakkını yıllarca ödeyemem. Onların bana sağladığı imkanlar sayesinde bu eğitimi gerçeklestirebildim.

Ama başım dik her gün şükrederek kendimi yenilemeye, ve daha iyi şeyler yapmaya çalışıyorum. Destekleyen herkese sonsuz teşekkürler"

Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu sözler gülbeni kızdıracak

Bu sözler gülbeni kızdıracak

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi
  2. Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü

Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü

Buse Fulya Yılmaz 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Buse Fulya Yılmaz 8 Ocak Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü Merhaba Melek'ler, Buse Fulya'nın O Ses Türkiye yarışmasında seslendirdiği İstanbul şarkısının sözlerini, bu sayfamızda o şarkıyı sevenler ve Busa Fulya hayranları için paylaşıyoruz. Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar Kendine hatırlattığın: fazla...
  3. Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Buse Fulya Yılmaz İstanbul Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Buse Fulya Yılmaz'ın söylediği şarkı Buse Fulya Yılmaz İstanbul şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların sevilen yarışma programında Buse Fulya Yılmaz tarafından seslendirilen Pamela Spence'in şarkısı İstanbul'un sizlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bir ortak geçmişimiz var, bir de hep açık yaralar. Kendine hatırlattığın: fazla parlamış anılar! Karşıma her yerde...
  4. Buse Terim Fotoğrafları Bu Sayfamızda Melekler

Buse Terim Fotoğrafları Bu Sayfamızda Melekler

buse terim fotoları buse terim resimleri Sevgili melekler, şu anda ki Galatasary Futbol Takımı teknik direktörü, başarılı spor adamı Fatih Terim 'in kızı Buse Terim hayatı ile ilgili bilgiler vermiştik sizlere. Bu sayfamızda da Buse Terim fotoları ile karşınızdayız...

Sayfayı Paylaş