gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bu sözler erkek adama yakışmaz!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İbrahim Tatlıses'in, Demet Akalın için söylediği "O nasıl bir binici olduğumu iyi bilir" sözlerine Akalın'ın sevgilisi Oğuz Kayhan cevap verdi: Bu davranışlar erkek adama yakışmaz. Ancak yok olan biri bu tarz lafları edebilir.....

Tatlıses'in uçağı leş gibiydi
    Ve uçağa Oğuz Kayhan da bindi! İbrahim Tatlıses ile Demet Akalın polemiğine dahil olan Kayhan, sevgilisi Akalın'a destek çıktı! İkili arasındaki atışma Akalın'ın "İbrahim Bey'in uçağını kiraladım, içi leş gibiydi" sözleriyle başlamıştı. Ünlü popçunun bu sözlerine Tatlıses, "Eskiden at, avrat, silah vardı. Atın yerini uçak aldı. Ben hiç leş gibi ata binmedim. O benim nasıl binici olduğumu iyi bilir" diye cevap vermişti.

Artık yok olmaya başladı
    İbrahim Tatlıses'in ağır sözleri üzerine Demet Akalın'ın eski eşi, yeni sevgilisi Oğuz Kayhan açtı ağzını yumdu gözünü: "İbrahim Tatlıses artık yok olmaya başlamıştır. Ancak yok olan birisi bu tarz laflar edebilir. Erkek adam özellikle bir bayanın geçmişi ve geçmişinde yaşanmış olaylarla ilgili konuşmaz, bu tarz davranışlar bir erkeğe hiç yakışmaz... Tatlıses'i kınıyorum!"

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu sözler erkek adama yakışmaz!
    hiç yakıştıramadım tatlısese lakin adamda ses var ama sanatçı kişiliği kültürü sıfır çokta görmedim bu sözleri ona yanlış lafı kendi gibi sanatçı arkadaşına hitabı uslup herikisininde nakavt bunlarda sanatçı bizde örnek alacağız öylemi yazıklar olsun

Bu sözler erkek adama yakışmaz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda benim memleketim ADANA...

buda benim memleketim ADANA...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Zakkum - Erkek Adamsın

Zakkum - Erkek Adamsın

aci ceksem de alisacagim tuza mupteladir yaralarim kalabaliga karisacagim ama terketmeyecek korkularim.. her devirdigim buruk kadeh, bir oncekine kufredecek.. nefesim kesildiginde kimse beni ozlemeyecek.. her saat her dakika bogazimda dugumlenecek artik cevap arama.. ama sen aglayamazsin sen erkek adamsin gulen yuzunun ardinda gizlice kanayansin bunlara aglayamazsin sen erkek adamsin...
  3. bu adam ne yapıyo

bu adam ne yapıyo

hamarat valla hem show yapıyo
  4. Erkek adam Diyet yapmaz...

Erkek adam Diyet yapmaz...

Gerci bende hic rastlamadim rejim yapan erkege ama, varmidir acaba bunun bi asli meleklerim :D:D:D:D:D Dostlar atışır da yiğitler susar mı Elma armut püftek yerin tutar mı Adem olan light mamul yutar mı Er kişi hazzetmez kepekten liften Doymuş ile doymamış yağ bir olur mu Sıratta galoriden sual olur mu Hiç nutrasweet baklava olur mu Er kişi hazzetmez kepekten liften Coşar şu deli...
  5. Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri

Erkek adamın aşk halleri Çoğu kadın, eşinin ya da sevgilisinin ilişkinin ilk günlerinden sonra aşama aşama farklı birine dönüşmesinden şikayet eder. Erkek, kimi zaman hırçın bir aslan, kimi zaman da kafesteki kuş halini alır… Aşk, biraz oyun oynamaya benzer ama bilin ki oyun arkadaşınız olan sevgiliniz ya da eşiniz, ilişkinin başındaki heyecanını ve coşkusunu zamanla yitirecektir. İşte...

Sayfayı Paylaş