gebe
  1. BAŞAK_ASLI.

BAŞAK_ASLI. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu SÖzler GÜlben Ergene

Konu, 'Magazin' kısmında BAŞAK_ASLI. tarafından paylaşıldı.

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi

Bu SÖzler GÜlben Ergene konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu sözler gülbeni kızdıracak

Bu sözler gülbeni kızdıracak

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi
  2. Gülben Ergen - Bu Gece

Gülben Ergen - Bu Gece

bulutlar agladı bugün sevinçten korkmadım ıslandım inan yürekten müjdeler aldım gülden çiçekten sizinle aska geldim bu gece dünya gözlerimde aska boyandı gönlümde bir çosku sevda uyandı içimdeki filizler boylandı sizinle aşka geldim bu gece bu gece ellerim göğe dokundu bu gece yıldızlar avcuma doldu bu gece gülde bülbüle kavustu sizinle aşka geldim bu gece
  3. Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz
  4. Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz

Gülben Ergen - Bu Su Hiç Durmaz

Kar Gibi Örttün Üstümü İçimde Tüm Çiçekler Birer Birer Titrediler Uykusuzluğundan Belli Kafanda Birikintiler Teker Teker Döküldüler Sen Hep Kendine Önlemler Aldın Ben Kendime Yasaklar Koydum Önümüzde Barajlar Var Bu Su Hiç Durmaz Yaşamak Dopdoluydu Akan Pınarlar Gibi İnanmayanlar Beklediler gulben-ergen Umutlarını Borç Verdin Cebinde Hiç Kalmadı Dostların Anlamadılar Sen...
  5. Gülben Ergen Yarı Çıpak Şarkı Sözü sözlüre

Gülben Ergen Yarı Çıpak Şarkı Sözü sözlüre

Gülben ergenin yeni bi parçası var çıplak şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız minnettar kalırım.

Sayfayı Paylaş