gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu sözler gülbeni kızdıracak

Konu, 'Magazin' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi

Bu sözler gülbeni kızdıracak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu SÖzler GÜlben Ergene

Bu SÖzler GÜlben Ergene

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi
  2. Gülben Ergen - Bu Gece

Gülben Ergen - Bu Gece

bulutlar agladı bugün sevinçten korkmadım ıslandım inan yürekten müjdeler aldım gülden çiçekten sizinle aska geldim bu gece dünya gözlerimde aska boyandı gönlümde bir çosku sevda uyandı içimdeki filizler boylandı sizinle aşka geldim bu gece bu gece ellerim göğe dokundu bu gece yıldızlar avcuma doldu bu gece gülde bülbüle kavustu sizinle aşka geldim bu gece
  3. Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz
  4. Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

MÜJDE AR, İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE ARASINDA EKRANDA YAŞANANLARI YORUMLADI. NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgasına en ilginç değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı. İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim...
  5. Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

Demet Akalın'dan Kiloluları Kızdıracak Sözler

demet akalın, resimleri, haberleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Şarkıları ve söylediği sözlerle sürekli gündemde olan popçu Demet Akalın bu seferde kilolu bayanları kızdıracak açıklamalarda bulunmuş melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına... Kendisine 'fotoşop güzeli' denilmesine hiç aldırış etmeyen Demet Akalın, kilolu ünlüleri kızdıracak: Şişmanlar fotoşop...

Sayfayı Paylaş