gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bu sözler tartışma yaratır

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Elveda Rumeli dizisinden tanıdığımız isimlerden Gülçin Satırcıoğluneler dedi neler haberimizde....
    KIRO KADININ KRİTERLERİ!
    KADINLAR PARA KAZANMASINI ÖĞRENDİ ANCAK HARCAMASINI ÖĞRENEMEDİ...

Türk Sineması'nda yıldızı yükselen genç oyuncu Gülçin Satırcıoğlu sadece rol aldığı yapımlarla değil aynı zamanda yaptığı açıklamalarla da adından söz ettirecek.

Satırcıoğlu geçtiğimiz günlerde bazı hemcinslerini kızdıracak sözler sarf etti. Artık kadınların da 'maganda'sı olduğundan bahseden Satırcıoğlu, “Kadınlar para kazanmasını öğrendi ancak harcamasını öğrenemedi. Sadece futbol ve **** düşünen erkeğe yıllarca maganda dedik ama sadece alışveriş ve **** düşünen kadında bir parça magandalaşmaya başladı. Çünkü kadın para kazanmayı öğrendi ama harcamayı yeni öğreniyor. Tabi ki herkesi kastetmiyorum, erkek hatalarını tekrarlar hale geldik. Erkek hatalarını tekrarlamadan, güçlü ve varlık sahibi olarak yaşamalıyız. Kadınlar en iyi şeylere layık olduklarından emin olmalılar ve önlerinde duran erkek modellerini inceleyerek onların yaptığı hataları tekrarlamamalılar” dedi

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu sözler tartışma yaratır
    emegine saglık canım

bu sözler tartışma yaratır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tartışma

Tartışma

Rüyada bir mesele için bir arkadasiniz veya esiniz ile tartistiginizi görmek, çok zor durumda bulundugunuza ve bundan kurtulmak için çareler aradiginiza isarettir.
  2. Okul Müdüründen Kadın Öğretmenler Ve Kız Öğrencilere Tartışma Yaratan Sözler

Okul Müdüründen Kadın Öğretmenler Ve Kız Öğrencilere Tartışma Yaratan Sözler

öğretmenlerle ilgili komik videolar rüyada öğretmenle tartışmak öğrencilerle ilgili komik videolar öğrenciyle sözler tartışma konuları Okul Müdüründen Kadın Öğretmenler Ve Kız Öğrencilere Tartışma Yaratan Sözler 'Bacaklarınızı açmayın' Bir lise müdürünün, kadın öğretmenler ve kız öğrencilere yaptığı bu uyarı şok yarattı! BALIKESİR'in Burhaniye İlçesi'nde, bir lise...
  3. Buda böyle yarım kalsın

Buda böyle yarım kalsın

Seni, sende, sana rağmen yaşıyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum... Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek,...
  4. GM'ye Obama'dan Yardım Sözü

GM'ye Obama'dan Yardım Sözü

ABD’li General Motors (GM) son bir ayda nakit desteğinin 2 milyar dolara yakın düştüğüne dikkat çekerek "Yılın sonunu bile getiremeyebiliriz" açıklaması yaptı. ABD’de ocak ayında Başkanlık koltuğuna oturacak olan Barack Obama da, "Otomotiv sektörü ABD’nin belkemiği konumunda. Bu nedenle takımımla birlikte sektörü güçlendirecek bazı kurallar belirlemeye öncelik tanıyoruz. Ayrıca...
  5. bu tartışma büyür gider

bu tartışma büyür gider

ünlü şarkıcalar eski sevgili kavgasına tutuştular ve hatta bunu abartarak arkadaşlık sitesi olan facebook ta reklam yapan Günel konuyu kapatmayacak gibi....... 'BU FOTOĞRAF DA SANA KAPAK OLSUN!' AZERİ KIZI GÜNEL, EBRU GÜNDEŞ'LE BİRLİKTE OLAN ESKİ AŞKI REZA ZARRAB'IN KENDİSİNE GÖNDERDİĞİ ÇİÇEĞİ FACEBOOK'A KOYDU. ALTINA DA BU NOTU DÜŞTÜ... Ebru Gündeş ile Günel arasında şu sıralar müthiş bir...

Sayfayı Paylaş