gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bu spikerler gülmekten öldürür

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

sag ayagina alirmisin balic alirsin.vurumusun vurursun.gol olur mu oluurr gooll "ilker yasin"
    spiker:ercan taner
    karambol bir pozisyon için;
    -evet o topa bir ayakkabı lazım, ama maalesef yok..

"dördüncü hakem iki dakika uzatma anı işaret ediyor.."
    - hasan sas saçini basini yolamiyor çünkü saçi yok sayin seyirciler

trt spikeri:
    gökdenizzzz
    karadenizzzz
    dakika onsekizzz

4 nisan 2004 galatasaray beşiktaş maçı-levent özçelik:
    "galatasaray tribünlerinden hakem ali aydın'a çok yoğun olarak yüksek oktavlı protestolar var"

bir barcelona maçı özetleri esnasında gaza gelen tv8 spikeri:
    "ronaldinho ve eto gibi iki futbolcum olsun, yüz milyar borcum olsun sayın seyirciler"

beşiktaş-fenerbahçe maçı,radyodan.
    -tomas'ın malum yerine geliyor top.....aslında bunun bir tedavisi var ama saha içinde yapmak uygun olmaz.

taç topa çıktı...
    ( ümit aktan)

fenerbahce-barcelona macı rivaldo'nun golü sonrası :
    - yapma rüştü seviniyorlar..

umit aktan dundee united vs. trabzon maçında hami'nin golünden sonra
    - hami dandi'ye dan diye çaktı

galatasaray'ın sampiyonlar ligi maci. devre arasi oldu, ama hala yayindalar. olayin farkında olmayan turgay seren'in sorusu: cay var mı cay?

umit aktan hızlı verilmiş bi pas sonrasında "hede taksi tutsa yetişemez o topa" dediydi.

orhan ayhan, radyoda galatasaray'ın maçını anlatmaktadır. ve özlü sözü patlatır:
    - galatasaray, ligde, birinciyle üçüncü arasında ikinci sırada.

moldova maçından ilker yasin buyuruyor.
    "ceza sahası ana baba günü gibi...

spiker: ercan taner
    "arif topu aldı... orta arif'ten, hakan bir kafa guuuooool guuuoooollll... hiç farketmez hiç farketmez, alman, italyan, ispanyol, ingiliz, hiç farketmez, harikasın hakan şükür harika, harika. goool gol gol."

alıntıdır

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu spikerler gülmekten öldürür
    emegine saglık canım cok hoştu :laugh:

bu spikerler gülmekten öldürür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu yolcular gülmekten öldürür

bu yolcular gülmekten öldürür

epey yaşlıca bi amca yanına oturan genç kızı esir alıp, gün ışığına ilk çıktığı günden 1 saat önce ne yediğine kadar herşeyi anlatmış, daha sonra kızcağızı muhabbete katmak için sorularına başlamıştır. amca: çalışıyor musun? liseli kız: hayır amca okuyorum. amca: üniversite mi? liseli kız: lise amca: hangi lise? liseli kız: xx anadolu lisesinde amca. amca:ingilizcen nasıl? liseli kız:iyi...
  2. bu anonslar gülmekten öldürür

bu anonslar gülmekten öldürür

İstanbul kabataş-yalova iskelesi : - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! - ..... İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? -?? İstanbul Eminönü-Zeytinburnu arası tramwayda;...
  3. Bu Haberler Gülmekten Öldürür

Bu Haberler Gülmekten Öldürür

EVet melekler şimdi sırada melekler mekanı ana haberleri ,bazı komik haberlerle karşınızdaaaa 2001 yılında yurtta ve dünyada yaşanan bazı "garip olaylar" ın başlıklarını size sunuyoruz. -------------------------------------------------------------------------------- • Nevşehir'de dövüş horozlarını kaçırıp yediler. (8 Ocak) • Nuriş, Alaattin Çakıcı'ya "Sanal Pokemon"...
  4. Komik Yazılar Gülmekten Öldürür.

Komik Yazılar Gülmekten Öldürür.

gülme yazıları Arkadaşlar yazacak bişi bulamadım acaip komik bunlar okuyun bana hak vericeksiniz.Ben gülmekten yerlere yattım :laugh::laugh::laugh::laugh: Yaramazlığının tavan yaptığı noktada dört yaşındaki azman yeğenim oda cezası alıyor... Büyük bir öfkeyle odasına gidiyor. Uzunca bir zaman sesi çıkmyor, uyuduğunu düşünüp sohbete dalmışken sesleniyor ''Gardiyaaannn, sütümün saati geldi....

Sayfayı Paylaş