gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bu Spor Çantalar Tam Sizin İçin..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

spor cantalar en güzel spor çantalar çantaları Spor giyinmeyi hepimiz severiz tabi yerine göre.. Çok güzel bir spor tişört, sportif bir kot ve spor ayakkabılar çok cool olur bence. Ama bunları tamamlayacak spor bir çantaya da ihtiyaç var...Bu kıyafetinizi tamamlayacak en güzel spor çantalar da burdaa.

Umarım beğenmişsinizdir melekler..

Son düzenleme: 7 Eylül 2009
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben çok beğendim canım :) Kaç para ki bunlar :D:D Kaç para dedim de aklıma küçükken, kaç lira diyemezmişim, kaççiraaa dermişim:D:D o geldi :D:D
    Paylaşım için tşkler canım, çantalar çok güzel ciddende, senin yorumun ve imzanla birleşince daha da güzel olmuş :))) Aynen devam süperrrr :)))))

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bu çanta tam benlik :D

Kaççiraa acabaa :utan: :kiss:

Teşekkürler.

Bu Spor Çantalar Tam Sizin İçin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. misafiri sevmiyorsanız bu evler tam size göre!!!!!!

misafiri sevmiyorsanız bu evler tam size göre!!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çılgınım Diyorsanız Bu Nickler Tam Size Göre

Çılgınım Diyorsanız Bu Nickler Tam Size Göre

adamına göre nickler kimine göre kralım kimine yalanım rahat nickler adamına sözler kralım yalanım sözü - Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...! - pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün - KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ] - Her...
  3. Bu şık kemerler tam size göre

Bu şık kemerler tam size göre

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gerginseniz Bu Animasyon Tam Size Göre

Gerginseniz Bu Animasyon Tam Size Göre

bu da sanal gerginlik atma yontemi!!!:laugh: Tıklamayı alıyorum direkt alta ekliyorum arkadaşlarım. Sadmin http://mariemarie0000.free.fr/fichiers/images/pop.swf
  5. Cildiniz kuruysa bu maske tam size göre!

Cildiniz kuruysa bu maske tam size göre!

Cildiniz kuruysa daha fazla cildinize nem veren bir bakıma ve maskeye ihtiyacınız var demektir.Sizlere doğal nemlendirici maske tarifini ve malzemelerini paylaşıyorum Kuru ciltlerin bakımı nasıl olmalı? Kuru ciltler için ne yapılabilir? Kuru cildi nemlendirmek için ne yapılır? Kuru cilt nasıl korunur? Cilt kuruluğu nasıl önlenir? * Kuru ciltlerin yağ ve neme ihtiyacı var. Yağ ve nemi kaybeden...

Sayfayı Paylaş