gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bu tartışma büyür gider

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcalar eski sevgili kavgasına tutuştular ve hatta bunu abartarak arkadaşlık sitesi olan facebook ta reklam yapan Günel konuyu kapatmayacak gibi.......
    'BU FOTOĞRAF DA SANA KAPAK OLSUN!'
    AZERİ KIZI GÜNEL, EBRU GÜNDEŞ'LE BİRLİKTE OLAN ESKİ AŞKI REZA ZARRAB'IN KENDİSİNE GÖNDERDİĞİ ÇİÇEĞİ FACEBOOK'A KOYDU. ALTINA DA BU NOTU DÜŞTÜ...

Ebru Gündeş ile Günel arasında şu sıralar müthiş bir kapışma yaşanıyor. Kavga konusu ise Azeri işadamı ve besteci Reza Zarrab. Zarrab, 8 yıldır birlikte olduğu Günel'i terk ederek bir süre önce Gündeş'le birlikte olmaya başladı.

Ancak bu işe çok bozulan Günel, sevgilisini çalmakla suçladığı rakibesini yerden yere vurdu. Akşam'ın haberine göre Günel'in, 'Reza hala beni seviyor ve çiçek gönderiyor. Hatta Ebru Gündeş'in yanından bana mesaj atıp, 'Beni affet hemen koşup geleyim' diyor' açıklamaları ortalığı iyice karıştırdı. Bu gelişme üzerine Zarrab, 'Ona ne mesaj ne de çiçek yolladım. Ama Ebru Hanım'a ömrümün sonuna dek çiçek yollayacağım' dedi.

KANIT ÇİÇEK Azeri işadamının bu sözlerinin ardından sinirlenen Günel ise dün facebook'ta atağa kalktı. Azeri kızı, facebook'taki sayfasında Zarrab'ın gönderdiği çiçeğin resmini yayınlayarak altına da 'Bu resim sana kapak olsun Reza'

bu tartışma büyür gider konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu dünyadan gider olduk

Bu dünyadan gider olduk

Bu dünyadan gider olduk Kalanlara selam olsun Bizim için hayır dua Kılanlara, selam olsun Ecel büke belimizi Söyletmeye dilimizi Hasta iken halimizi Soranlara, selam olsun Tenim ortaya açıla Yakasız gömlek biçile Bizleri ılık su ile Yuyanlara, selam olsun Azrail alır canımız Kurur damarda kanımız Yıkayıp da kefenimiz Saranlara, selam olsun Veda ettik postumuza Gider olduk dostumuza Namaz...
  2. bu şehirden giderken

bu şehirden giderken

Giderken... Giderken yanına bunları da al. Bu düşler sana aitti içimde. Her yazdığım sözcüğün arasına seni bu kadar iliştirmem ve seni bu kadar her sözcükten fazlasıyla sevmem sana ne kadar dokunduysa, bu ayrılık da bana o kadar dokundu işte… Gidişindeki solgun yüzün ve içindeki kırgın düşlerle giderken, bunları da yanına al. Bu şehrin sokakları seni özleyecekler çünkü. Çünkü her...
  3. bu sözler tartışma yaratır

bu sözler tartışma yaratır

Elveda Rumeli dizisinden tanıdığımız isimlerden Gülçin Satırcıoğluneler dedi neler haberimizde.... KIRO KADININ KRİTERLERİ! KADINLAR PARA KAZANMASINI ÖĞRENDİ ANCAK HARCAMASINI ÖĞRENEMEDİ... Türk Sineması'nda yıldızı yükselen genç oyuncu Gülçin Satırcıoğlu sadece rol aldığı yapımlarla değil aynı zamanda yaptığı açıklamalarla da adından söz ettirecek. Satırcıoğlu geçtiğimiz günlerde bazı...
  4. Sen Bu Şehirden Giderken

Sen Bu Şehirden Giderken

sen giderken bu şehirden ben bu şehirden giderken Bu gece herşeyden vazgeçtim Bu geceye karışırken kendimden geçtim Dertlerimi karanlığa emanet ettim Gözyaşlarımı gözlerime bana hapsettim Benim diğer yarımsın Artık yalnızsın Bu şehir sensiz düşman bana Sen benim karanlığımsın Senden geçmek kolay değil Zaman dar oldu Herşeyden kaçsamda Hayat zor oldu Sen giderken bu şehirde...

Sayfayı Paylaş