gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

işte benim stilim,bu tarz benimin yeni adı,tv8 işte benim stilim 27828313.jpg TV8, mahkeme kararı doğrultusunda ' Bu Tarz Benim' olan programının ismini 'İşte Benim Stilim' olarak değiştirdi.

Show TV'de ise programın ismi aynı kalırken içerikte değişikliğe gidildi.

Dünkü yayından itibaren itibaren, kızların aynı temalı kostüm ile düello şeklinde birbirleri ile yarışacağı programda, artık erkek yarışmacılar da izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Nurella öldürüyor beni :) Kim izliyor acaba ya bu yarışmayı anlamıyorum. Ama vardır her türlü satıcı olduktan sonra alıcı :) Uyuşturuyorlar bizi diye düşünüyorum.

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Reyting rekoru kırıyorlar ,şu anda en çok izlenen program :D bende izliyorum kavgalarına millet bayılıyor :D

4. 1 aydır izliyorum tek anladığım stiletto

THESECRET bunu beğendi.
  5. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ilk dersimiz stilette hepimiz öğrendik :D

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Buda BeNİm Albümüm :)

İşte Buda BeNİm Albümüm :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu Benim İşim Değil

Bu Benim İşim Değil

bu benim işim değil BU BENİM İŞİM DEĞİL ... Hikayemiz HERKES, BİRİSİ, HİÇKİMSE ve HERHANGİ BİRİ diye dört kişiyle ilgilidir. Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ’nin o işi yapacağından emindi. HERHANGİ BİRİ o işi yapabilirdi, ama HİÇKİMSE yapmadı. BİRİSİ buna çok kızdı, çünkü bu HERKES’in işiydi. HERKES, HERHANGİ BİRİ’nin o işi yapabileceğini...
  3. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...

Sayfayı Paylaş