gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Bu Tarz Benim Yayından Kalkacak mı ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

b.jpg Show Tv'de yayınlanan Bu Tarz Benim kısa süre önce mahkeme kararıyla formatında değişiklikler yapmak zorunda kalmıştı.

TV8'deki İşte Benim Stilim yarışmasından farklı olarak yarışmaya erkekleri de dahil eden ve canlı yayınlanmaya başlanan Bu Tarz Benim reytinglerde hayal kırıklığı yarattı.

Show Tv yönetiminin gelişmeler karşısında pes ettiği ve Bu Tarz Benim'i yayından kaldırma kararı aldığı iddia edildi.

Bu Tarz Benim'in Cumartesi akşamı final bölümü ile ekrana geleceği konuşuluyor.

Son düzenleme: 27 Şubat 2015
    BEYZA21 bunu beğendi.
Bu Tarz Benim Yayından Kalkacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı? Arkadaşalr duyduğuma göre Minübüsler Kalkacakmış bu doğrumu sizde duydunuz mu?
  2. Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?

Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?

öykü serter kimdir,öykü serter kaç yaşında,öykü serter nereli,bu tarz benim sunucusu öykü kimdir,işte benim stilim öykü serter biyografisi Öykü Serter 25.02.1975 Ankara Çankaya doğumludur. Liseyi Ankara Ted kolejinde okuduktan sonra üniversiteyi Haccettepe Üniversitesi’nde Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünde bitirmiştir. Bunun yanısıra Latin Dili ve Edebiyatını da okumuştur. Daha sonra...
  3. Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

Bu tarz benim yarışmacısı Nazlı Hamarat kimdir?

bu tarz benim nazlı hamarat,işte benim stilim nazlı hamarat kimdir,nazlı hamarat kaç yaşında,nazlı hamarat kimle evli nazlı hamarat nereli,nazlı hamarat biyografisi TV8'deki Bu Tarz Benim yarışması izleyicilerin ilgisini çekmeyi sürdürüyor. 2. sezonundaki yarışmada en dikkat çeken isimlerden biri de Nazlı Hamarat. Gerek sesi gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Nazlı Hamarat, yarışmanın son...
  4. Bu Tarz Benim Öykü Serter Resimleri

Bu Tarz Benim Öykü Serter Resimleri

"Bu Tarz Benim" yarışmacı sunucu olan Öykü Serter hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden seçtiğimiz görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  5. Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Resimleri

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Resimleri

"Bu Tarz Benim" yarışmasının jüri üyelerinden olan Kemal Doğulu son zamanlar da adından sıkça söz ettiren ünlüler arasın da yer alıyor. Kemal Doğulu hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden seçtiğimiz görselleri bu yazımız da sizlerle paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş