gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Bu Tarz Benim'de Nihal'in Acun Ilıca'lıdan İsteği Kahkaya Boğdu

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

bu tarz benim nihal,bu tarz benim nihalin acun ılıcalıdan isteği,bu tarz benim nihal acundan ne istedi -ucurun-beni-acun-bey--5282482.Jpeg

TV 8 ekranının moda yarışması Bu Tarz Benim adlı programda bu hafta konuk jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı oturdu.
    Aynı zamanda programın yapımcısı ve TV 8 kanalının da sahibi olan Ilıcalı, Bu Tarz Benim’de de yaptığı yorumlarla programın konusuna ve konseptine de hakim olduğunu belli etti. Programın son kısmında ise yarışmacılardan Nihal Candan’ın, ”Dünya starı olsam sahneye uçarak girerim” demesinden sonra jüri üyeleri şaşkın anlar yaşarken, Acun Ilıcalı kahkahaya boğuldu. Daha sonra yarışmacı Nihal Candan, Acun Ilıcalı‘ya dönerek, ”Uçurun beni Acun Bey” dedi.

Bu Tarz Benim'de Nihal'in Acun Ilıca'lıdan İsteği Kahkaya Boğdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korku ve büyüme isteği buluştu, perakende yabancıya kucak açtı

Korku ve büyüme isteği buluştu, perakende yabancıya kucak açtı

Perakendecilerin yüzde 78’i global bir yabancı oyuncudan gelecek satın alma teklifine "evet" demeye başladı. Bu durum, sektörün yaşadığı durgunlukla ortaya çıkan endişe veya dış pazarlarda büyüme isteğinden kaynaklanıyor. Mavi, Collezione, Herry, APS, Bilsar, Damat-Tween-ADV gibi pek çok marka yabancılardan gelen tekliflere olumlu bakıyor. BERLİN’de üçüncüsü düzenlenen Perakende...
  2. Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi...

Bu onun son isteğiydi... Lorraine Fleming adlı anne, oğlunu evlendirirken birçok anneden daha üzgündü, çünkü bu 8 yaşındaki oğlunun ölmeden önceki son dileğiydi. 4 yıldır lösemi hastası olan Reece'in ailesi, hastalığı boyunca, yaşamak istediği birçok şeyi ailesi ona yaşattı. Son sırada ise yakın arkadaşı olan ve ilerde onunla evleneceğini söylediği Elleanor'la evlenmek vardı. Bu hayali...
  3. Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

Erkeklerin istekleri neden bu kadar cok??

- Kadınların hiçbir şey istememesini ister. - Seni seviyorum sözünü bir kez söylesin , karşı taraf bununla 20 sene idare etsin ister. - Gökten yağmur değil kadın yağsın ister. - Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister. - Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister. - Ölecekse skor yaparken ölmek ister. - Bir bakışı canlar yaksın ister. - Çocukluğunda annesinin,...
  4. Bu ne büyük acı

Bu ne büyük acı

Ne bayram tatiliydi ama? Tüm Türkiye"nin burnundan geldi. Hangi bir acıdan bahsetsem ? Bayram tatilinde Almanya"nın Frankfurt şehrindeydim. Biz köşe yazarları bazen işin kolayına kaçarız. Bayramı, tatili bahane eder birkaç günlük stok yazı yazar, gideceğimiz yere gideriz. Ben de bu bayram tatilinde yurt dışına çıkacağımdan iki günlük yazımı yazmış, gazeteye göndermiştim. Sen misin...
  5. istek

istek

Emlak Bölümünde Arsa,Daire,İş yeri satılık Kiralık ilanları yayınlayabilirmiyiz

Sayfayı Paylaş