gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bu Tarzı Çok Seviyorum

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Japonya ülkesini bilmeyeniniz yoktur.Japonya denilce aklıma ilk gelen moda oluyor.Japon modacılar o kadar güzel tasarımlar yapıyorlar ki sanki benim kafam da ki modayı öğrenip benim için tasarlıyorlarmış gibi:meçhul: Şimdi diyeceksiniz ki ''meçhul ne saçmalıyor'':laugh:Hemen anlatayım.Kendime bir tarz belirledim ve hep o tarz kıyafetler aramaya başladım.Ama bulduklarım kafamdakilerin yarısı bile etmiyor.Kafam da öyle bir moda var ki bunu tek bilenler kesinlikle japon moda tasarımcıları.
    Nerden biliyorlar bilmiyorum ama iyi ki de böyle tasarımlar yapıyorlar.Gerçi yapıyorlar da ne oluyor ki.Ben sadece böyle resimlere bakmakla yetiniyorum.Çünkü adı üstünde japonya.Japonların modası olduğuna göre japonyada üretilip satışa sunuluyor.Bu kıyafetleri almak için eşimin beni japonyaya yollayacağını yada götüreceğini hiç sanmıyorum:D:D:D

Neyse artık uzaktan uzağa bir gülsen yeter hesabı bende diyorum ki; uzaktan uzağa,resimlere baksam yeter:):)Benim kafamdaki modayı hayata geçiren birileri olduğunu bilmek bile yeter:):):)

İşte benim en sevdiğim tarz...

Çok güzeller ama ya...Meleklerim haksızmıyım???:utan:

Ben japon tarzı hakkın da ki düşüncelerimi ve beğendiklerimi sizlere paylaştım.Peki sizlerin düşüncesi nedir?Beğendiniz mi:):):)

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim ya burada her kose basinda,japon olmasada cin magazasi var,ikisi birbirinin aynisi mi diyeceksin,neredeyse ayni tarz seyler var.Fakat cok birseyler alamiyorum bir iki tane almisligim var,nedense bana cin magazasinda satilan urunler saglikli gelmiyor.Japon modasindan da cin modasina boyle bir giris yaptim iste.

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu japon stil olayını son yıllarda duymaya ve beğenmeye başladım gerçekten güzel şeyler var.

Bu Tarzı Çok Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte bu yüzden seni çok seviyorum

işte bu yüzden seni çok seviyorum

bu yüzden seni seviyorum işte bu yüzden seni seviyorum işte iste Hissettiğin Gibi Yaşamak ..! " ... İŞTE BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ... "
  2. seni bu kadar çok seviyorum

seni bu kadar çok seviyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok seviyorum bu ilahiyi.....CANIM SEVGİLİ PEYGAMBERİM...

çok seviyorum bu ilahiyi.....CANIM SEVGİLİ PEYGAMBERİM...

Sevdim seni Mabuduma, canan diye sevdim Bir ben değil alem sana hayran diye sevdim Evladı ıyalden geçerek ben ravzana geldim Ahlakını methetmede Kur'an diye sevdim Kurbanın olam şahı resul, kovma kapından Didarına müştak olan yezdan diye sevdim Mahşerde nebiler bile senden medet ister Gül yüzlü melekler sana hayran diye sevdim...
  4. Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bir yemek adı yazıyoruz Alttakide seviyorum yada sevmiyorum diye cevap veriyor Kuru fasülye sevmiyorum alttaki Mantı
  5. Vintage tarzı telefıonluk çok hoş

Vintage tarzı telefıonluk çok hoş

Vintage tarzı dekorasyon objeleri Vintage tarzı telefonluk modeli bu vintage telefonluk modeli çok asil ve hoş duruyor meleklerim. Antrede kullanılabilir. Yada yatak odanız genişse vintage yatak odası modelleri ile kombine dilerek yatak odasında da makyaj aynası olarak kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş