gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu Tavuk Galiba Bunamış :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Tavuk Yavrusunu Karıştırınca Tavuğa Bak

Sevgili melekler, şu resime bir bakın :D:D Bunak tavuk bu olsa gerek, kendi yavrusu yerine gitmiş köpek yavrusunun üstüne oturmuş , zavallı yavru da bakaklımş bu olaya :D:D

tatlı bela bunu beğendi.
Bu Tavuk Galiba Bunamış :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tavuk göğsü - bu yalancı -

tavuk göğsü - bu yalancı -

Malzemeler: - 1/2 paket katıyağ - 1 su bardağı un - 1,5 su bardağı şeker - 1 kg süt - 1 paket vanilya Yapılışı: Un yağla pembeleşene kadar kavrulur. Üzerine şeker, un, vanilya ilave ederek koyulaşana kadar karıştırılır. Ocaktan aldıktan sonra 15 dak. mikserle köpük olana kadar karıştırılır. Tepsiye dökülür üzerine arzuya göre tarçın veya hindistan cevizi dökülüp soğumaya bırakılır. Afiyet...
  2. En Çok yarayLa GaLip çıkdım Bu aşktan..

En Çok yarayLa GaLip çıkdım Bu aşktan..

Sanırım hersey bitti artık.. N'olursa olsun ona bir daha güvenemem ki.. Can damarımdan ayrıldım.. Can (ım) olmadan yaşanır mı ? Deniycem.. Hayır ! Yargısız infaz etmiyorum (.) Yargılamakda istemiyorum. Yüreğim herşeye şahit yetmez mi? Bir kalbin kırıkları var bitişinden arta kalan. Bu kadar değersiz mi ? Bu kadar önemsiz mi ? Hiçde değil.. oLsun o aLdırış etmesede...
  3. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları
  4. Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor!

Bu konu; Galip Derviş Bu Akşam Ekranlara Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu akşam ekranlara yepyeni bir polisiye komedi dizisi geliyor; Galip Derviş. Başrolünnde Engin Günaydın'ın oynayacağı dizi herpimizi kahklahaya boğacak gibi görünüyor. Kanal D’nin yeni bombası “Galip Derviş”, ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinden...

Sayfayı Paylaş